Спорт

Стронгмен із Чернівців виборов Кубок світу у Болгарії
16/10/2016
0
Володар титулу "Найсильніша людина України" Костянтин Ільїн переміг на Кубку світу з силового екстриму на призи Дімітара Саватінова. Змагання відбулися 8 жовтня у Болгарії. За першість змагалися 12 спортсменів із 8 країн світу
Олена Костевич - бронзова призерка фіналу Кубка світу з кульової стрільби
09/10/2016
0
Олена Костевич, олімпійська чемпіонка і лідер жіночої збірної команди України з кульової стрільби, виборола бронзову медаль на фіналі Кубку світу. У стрільбі з пневматичного пістолета з 25 м українка набрала 30 очок. Друге місце посіла спортсменка з Південної Кореї, перемогу святкувала представниця Греції. Фінал змагань проходить в італійському місті Болонья
Дарина Зевіна здобула другу медаль у Пекіні
01/10/2016
0
На етапі Кубку світу в Пекіні плавчиня Дарина Зевіна виборола "золото" на дистанції 200 м на спині. Трохи згодом Дарина стала срібною призеркою на дистанці 100 м. Успішні виступи збережуть українській спортсменці місце у ТОП-5 рейтингу Кубка світу
Маленький миколаївець, який переміг рак, завоював срібло на Онкоолімпіаді
02/09/2016
0
Саша Гусєв з Миколаєва завоював срібну медаль зі стрільби з лука на Онкоолімпіаді.  Колись Саша переніс дві складні операції і велику кількість курсів хіміотерапії. Тепер цей здоровий і життєрадісний хлопчик завоював срібло на Онкоолімпіаді, яка в цьому році проходила в Варшаві. В олімпіаді брали участь діти з різних країн, які перемогли рак
Анастасія Меркушина - чемпіонка світу з біатлону серед юніорів
27/08/2016
0
Анастасія Меркушина завоювала золоту медаль на юніорському літньому чемпіонату світу з біатлону, що триває у м.Отепя (Естонія). Українка стала кращою у спринті на дистанції 7,5 км. Другою фінішувала спортсменка з Польщі, третью - біатлоністка з Росії
Євген Світличний переміг на турнірі зі змішаних єдиноборств у Литві
23/08/2016
0
Євген Світличний із Кривого Рогу переміг на Міжнародному професійному турнірі з ММА "Fort Heros" (змішані єдиноборства), який відбувся у литовському місті Паланга. Дострокову перемогу Євген здобув у першому раунді. Суперником Євгена був Ервінас Фокінас, який є чемпіоном світу в дисципліні шотокан карате. За першість на турнірі змагалися бійці з України, Литви, Латвії, Польщі, Чехії, Росії та Грузії