Спорт

Тернопіль готується до Чемпіонату світу та Європи з водно-моторного виду спорту
04/07/2017
0
26-27 серпня Тернопіль прийме Чемпіонат світу та Європи з водно-моторного виду спорту. Серед вже зареєстрованих учасників - спортсмени з Австрії, Угорщини, Італії, Білорусі та Польщі. Українці виступатимуть у класі F250 та S550 та будуть представлені командами з Дніпра, Києва і Одеси
Українка сенсаційно виграла 800-метровий забіг у Франції (відео)
24/06/2017
0
Ольга Ляхова виграла 800-метрий забіг на командному чемпіонаті Європи, який проходить в Ліллі. У фінальному забігу українка ще за 200 м до фінішу була четвертою, проте наприкінці зробила вражаючий ривок і на останніх метрах дистанції випередила кубинку. Третій результат показал іспанська легкоатлетка
У Києві стартує чемпіонат Європи зі стрибків у воду
11/06/2017
0
З 12 по 18 червня Київ прийме перший в історії України чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Участь у змаганнях візьмуть близько 140 спортсменів з 23 країн Європи
Україна вперше в історії виграла Кубок Європи зі спортивної ходьби
04/06/2017
0
Іван Бензерук приніс Україні першу за всю історію золоту медаль на Кубку Європи зі спортивної ходьби, який відбувся у Чехії. 50 км українець подолав за 3 години 48 хвилин 15 секунд. Наразі Іван готується до Чемпіонату світу, який стартує в Лондоні вже в серпні
Зустрінемо літо яскраво - Color Run-2017
29/05/2017
0
4 червня у Києві відбудеться 4-й "Кольоровий забіг - Color Run" - cвято і дорослих, і дітей; свято прихильників активного відпочинку, здорового способу життя, доброчинності, а також бажаючих емоційно зустріти літо 2017. Пробіг охопить центральні вулиці столиці: вул.Сагайдачного та частково вул.Костянтинівська. Дистанції 3 та 6 км будуть розфарбовані у яскраві кольори фарб холі та запалені енергійною музикою від діджеїв
9 золотих та 3 срібних медалей на турнірі з художньої гімнастики у Португалії
03/05/2017
0
На щорічному Міжнародному турнірі з художньої гімнастики AGN Cup 2017, який відбувся у Португалії, українські гімнастки зібрали багатий урожай медалей. Лідер юніорської збірної Христина Погранична виборола "золото" у вправах з обручем, м'ячем, булавами та стрічкою. Переможниця і призерка міжнародних турнірів, чемпіонка Києва Дар'я Мурай (категорія "сеньори") здобула три золоті нагороди у вправах з булавами, стрічкою та обручем та "срібло" у багатоборстві. Ніколь Савіна (молодша вікова категорія) виборола дві золоті медалі у вправах зі