Спорт

Руслана Кулик лівою рукою взяла "золото" у Будапешті
07/09/2017
0
Руслана Кулик перемогла на Чемпіонаті світу з армспорту серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів, який стартував у Будапешті. Лівою рукою Руслана (вагова категорія 70 кг) здолала у фіналі спортсменку з Росії. Всього у змаганнях беруть участь понад 1200 спортсменів з 55 країн світу
36 медалей вибороли українці на Універсіаді у Тайбеї
29/08/2017
0
На XXIX Всесвітній літній Універсіаді у Тайбеї (Тайвань) українські спортсмени вибороли 36 медалей: 12 золотих, 11 срібних, 13 бронзових. У загальнокомандному заліку Україна посіла 6-е серед 140 країн світу. Цього разу українцям вдалося покращити свій результат на 5 медалей: на Універсіаді у Кванджу (Республіка Корея) збірна України здобула 31 нагороду й посіла 8-е загальнокомандне місце з-поміж 146 країн
Перша медаль українців на ЧС з легкої атлетики у Лондоні
13/08/2017
0
Юлія Левченко виборола срібну медаль на Чемпіонаті світу з легкої атлетики, який триває у Лондоні. Друге місце 19-річній українці приніс стрибок на 2,01 м. Ця медаль стала першою для збірної України на ЧС
Україна виграла медальний залік ЧЄ у Баку
04/08/2017
0
Збірна України виграла медальний залік чемпіонату Європи з кульової стрільби з малокаліберної зброї, який відбувся в Баку. У 73 дисциплінах українці вибороли 22 медалі, 10 з них - найвищого ґатунку. При цьому Павло Короситильов встановив два рекорди Європи (юніорський і дорослий), а Анна Ільїна стала рекордсменкою серед юніорів у стрільбі з гвинтівки з трьох положень з 50 м. Друге місце в медальному заліку посіла Росія, а третє - Італія
25 медалей та ТОП-5 найсильніших команд - здобутки України у Вроцлаві
31/07/2017
0
На Всесвітніх іграх у Вроцлаві українські спортсмени вибороли 25 медалей (10 золотих, 7 срібних і 8 бронзових) й увійшли до ТОП-5 найсильніших команд. Для українців найбільш врожайними дисциплінами стали пауерліфтинг та тайський бокс (по три золоті медалі у кожному з видів). Також успішними стали такі види спорту, як сумо, карате, стрибки на батуті, підводне плавання й джиу-джитсу. За 10 днів змагань 199 комплектів нагород розіграли понад 3000 спортсменів з 102 країн світу
Командне "золото" на ЧЄ з кульової стрільби у Баку
26/07/2017
0
Денис Ворона, Максим Городинець та Павло Крепосняк стали чемпіонами Європи з кульової стрільби. На змаганнях у Баку українці вибороли командне золото у вправі МП-8 (швидкісна стрільба по 5 мішенях на відстані 25 м). Друге місце посіли німці, третє - росіяни