Спорт

25 медалей та ТОП-5 найсильніших команд - здобутки України у Вроцлаві
31/07/2017
0
На Всесвітніх іграх у Вроцлаві українські спортсмени вибороли 25 медалей (10 золотих, 7 срібних і 8 бронзових) й увійшли до ТОП-5 найсильніших команд. Для українців найбільш врожайними дисциплінами стали пауерліфтинг та тайський бокс (по три золоті медалі у кожному з видів). Також успішними стали такі види спорту, як сумо, карате, стрибки на батуті, підводне плавання й джиу-джитсу. За 10 днів змагань 199 комплектів нагород розіграли понад 3000 спортсменів з 102 країн світу
Командне "золото" на ЧЄ з кульової стрільби у Баку
26/07/2017
0
Денис Ворона, Максим Городинець та Павло Крепосняк стали чемпіонами Європи з кульової стрільби. На змаганнях у Баку українці вибороли командне золото у вправі МП-8 (швидкісна стрільба по 5 мішенях на відстані 25 м). Друге місце посіли німці, третє - росіяни
Тернопіль готується до Чемпіонату світу та Європи з водно-моторного виду спорту
04/07/2017
0
26-27 серпня Тернопіль прийме Чемпіонат світу та Європи з водно-моторного виду спорту. Серед вже зареєстрованих учасників - спортсмени з Австрії, Угорщини, Італії, Білорусі та Польщі. Українці виступатимуть у класі F250 та S550 та будуть представлені командами з Дніпра, Києва і Одеси
Українка сенсаційно виграла 800-метровий забіг у Франції (відео)
24/06/2017
0
Ольга Ляхова виграла 800-метрий забіг на командному чемпіонаті Європи, який проходить в Ліллі. У фінальному забігу українка ще за 200 м до фінішу була четвертою, проте наприкінці зробила вражаючий ривок і на останніх метрах дистанції випередила кубинку. Третій результат показал іспанська легкоатлетка
У Києві стартує чемпіонат Європи зі стрибків у воду
11/06/2017
0
З 12 по 18 червня Київ прийме перший в історії України чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Участь у змаганнях візьмуть близько 140 спортсменів з 23 країн Європи
Україна вперше в історії виграла Кубок Європи зі спортивної ходьби
04/06/2017
0
Іван Бензерук приніс Україні першу за всю історію золоту медаль на Кубку Європи зі спортивної ходьби, який відбувся у Чехії. 50 км українець подолав за 3 години 48 хвилин 15 секунд. Наразі Іван готується до Чемпіонату світу, який стартує в Лондоні вже в серпні