Спорт

Українець підняв штангу важчу за себе на 2 кг
06/03/2014
0
Восьмирічний хлопчина з міста Суми Єгор Леоненко підняв штангу, яка на 2 кг більша за його власну вагу - 41 кг (при вазі хлопця 39 кг). Окрім того, що хлопчина побив Національний рекорд України, він також побив світовий рекорд, встановлений його ровесником із США, який підняв штангу вагою 37,5 кг. Попередній рекорд тримався шість років. За плечима у Єгора вже безліч перемог, як в обласних, так і всеукраїнських змаганнях. Наразі юний рекордсмен готується блискуче виступити на всеукраїнському турнірі, який стартує цієї весни
Через 20 років Україна здобула друге олімпійське "золото"
21/02/2014
0
На Зимовій Олімпіаді в Сочі-2014 українки Юлія Джима, Віта Семеренко, Валя Семеренко та Олена Підгрушна завоювали золоті нагороди в естафетній гонці 4 по 6 км.  Результат спорстменок склав 1 годину 10 хвилин. Навіть попри п'ять промахів на вогневих рубежах (по одному у Віти Семеренко та Олени Підгрушної і три у Валі Семеренко), українки змогли першими дістатися фінішу й залишити позаду команду з Росії та Норвегії. Станом на 21 лютого в загальнокомандному заліку Україна піднялася на 20 місце
Дніпропетровець вдруге став чемпіоном світу з фехтування
21/02/2014
0
Дніпропетровський спортсмен Богдан Нікішин другий рік поспіль став переможцем Кубка Світу з фехтування на шпагах. У фінальному поєдинку він переміг угорського спортсмена Андрас Редлі з рахунком 7:05. Богдан Нікішин єдиний український спортсмен який двічі перемагав на цьому змаганні. Сьогодні спортсмен займає четвертий рядок у світовому рейтингу. Кубок світу з фехтування на шпагах проходив у Німеччині в місті Хайденхайм 14-15 лютого. У змаганнях взяли участь 257 спортсменів з усього світу
"Срібло" та "борнза" з біатлону в скарбничці України
30/01/2014
0
Українці Анастасія Меркушина та Артем Тищенко стали призерами чемпіонату Європи з біатлону, який стартував 29 січня в чеському місті Нове-Місце. Поступившись спортсменці з Росії, в індивідуальній гонці серед юніорів на 12,5 км Анастасія здобула "срібло" й залишила позаду суперницю з Італії. Артем Тищенко, в індивідуальній юніорської гонці на 15 км,  піднявся на третю сходинку п'єдесталу, поступившись спортсменам з Естонії та Росії
Молодий українець нокаутував титулованого росіянина
27/01/2014
0
На турнірі зі змішаних єдиноборств, який відбувся в Санкт-Петербурзі, 24-річний український боєць Дмитро Сосновський відправив у нокаут 32-річного Александра Ємельяненка. Поєдинок, який був розрахований на три раунди, закінчився у першому відрізку. Після серії точних влучних ударів, нанесеної українцем, рефері зупинив бій і присудив перемогу Дмитру технічним нокаутом.  Таким чином, молодий українець переміг триразового чемпіона світу з бойового самбо і одного з найтитулованіших російських бійців ММА Олександра