Спорт

Українські легкоатлети ударно виступили в Китаї
05/05/2014
0
Ка Кубку світу зі спортивної ходьби, який нещодавно завершився у китайському місті Тайцан, українець Руслан Дмитренко зумів вирвати перемогу у господаря траси, Цая, відірвавшись від нього і конкурентів з Росії на останніх кілометрах дистанції. Дмитренко фінішував на 20-км дистанції з прапором України в руках, випередивши китайця на 15 секунд і встановивши національний рекорд - 1 год. 18 хв. 37 сек. Інші українські спортсмени Ігор Главан та Назар Коваленко посіли сьоме та десяте місце відповідно
"Стальний молот" з України знову переміг
27/04/2014
0
У Оберхаузені (Німеччина) чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBO і WBA 38-річний українець Володимир Кличко захистив свої титули, перемігши 34-річного австралійця Алекса Леапаї. Вже у першому раунді Леапаї опинився на підлозі рингу і йому рефері відрахував нокдаун. У п'ятому раунді Кличко відправив Леапаї у важкий нокдаун. Австралієць зумів піднятися, але після кількох атак знову опинився на настилі і рефері зупинив поєдинок
Небесній сотні присвятять 5-км забіг
21/04/2014
0
27 квітня в Києві під девізом "Київський марафон - біг для твого життя" пройде п'ятий Міжнародний марафон. Цього року проводяться наступні забіги на 5 км, 10 км, 21 км та 42 км, а також естафета (3х10 км + 1х12). Бігунам від 7 до 14 років пропонують дистанції на 300 м і 1000 метрів. Забіг на 5 км є благодійний і присвячений пам'яті загиблих героїв Небесної сотні. У 2014 році траса марафону отримала сертифікат AIMS (Асоціації міжнародних марафонів і пробігів)
Полтавчанин - "срібний" призер світового турніру з кіокушин карате
21/04/2014
0
Дмитро Прасолов з Полтави виборов срібну медаль на всесвітньому турнірі з кіокушин карате International Karate Friendship 2014 (IKO), який відбувся в Японії
Українська гімнастка - тричі бронзова призерка
14/04/2014
0
Ганна Різатдінова здобула три бронзові нагороди на етапі Кубка світу з художньої гімнастики, який проходив в Італії 13-14 квітня. Українка відзначилася у багатоборстві та окремих вправах з обручем і стрічкою. У загальному заліку спортсменка з України поступилася гімнасткам з Росії
Черкащанин здобув два "срібла" на Кубку світу
01/04/2014
0
Черкащанин Василь Ковальчук виборов два "срібла" на Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, який проходив з 26 по 29 березня у місті Стоук-Мандевіль (Великобританія)