Спорт

Львівські школярі успішно поборилися в Чехії
15/06/2014
0
Рамік Тахіров, Назар Заяць та Артур Войтович, вихованці дитячо-юнацьких шкіл Львівської області здобули три золотих та одну срібну медалі на 13-ому міжнародному турнірі з вільної боротьби пам’яті Й. Клепка, який 6-9 червня відбувся у м.Острава, Чехія. Загалом у міжнародному турнірі змагалися близько 250 спортсменів Чехії, Словаччини, Республіки Польща та України
Маленькі буковинці підкорили великий Кишинів
08/06/2014
0
Вихованці Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи (Чернівецька область) успішно виступили на престижних змаганнях з дзюдо, який звершився в Кишиневі.  У ваговій категорії до 46 кілограмів "золото" виборов Євген Янчак, до 42 кг - друге місце посів Олександр Бузило й на третю сходинку п'єдесталу пошани піднявся Максим Дейбука. Незважаючи на малочисельність колективу, сокирянці посіли третє загальнокомандне місце
"Золоті" кікбоксери із Закарпаття
02/06/2014
0
На 20-ому Кубку світу з кікбоксингу серед юнаків, який відбувся в угорському місті Сегед, закарпатські спортсмени - Валентин Рибалко та Любомир - виграли золоті медалі. Усього в змаганняз брали участь представники 22 країн. У рамках чемпіонату закарпатська делегація, яка представляла Україну, підписала договори про співпрацю з федераціями Австрії, Словаччини, Білорусі, Угорщини, Литви, Польщі та Чехії
Золото Кубка світу з фехтування в кишені українки
26/05/2014
0
Українська фехтувальниця Ольга Харлан стала найсильнішою на п'ятому етапі Кубку світу, який відбувся в Пекіні. Ольга перемогла суперниць з Панами, США, Південної Кореї (олімпійську чемпіонку Кім Джійонг), а також китаянку Шень Чень. Таким чином, тріумф українки став третім в рамках п'ятого етапа Кубка світу
Волинські акробатки привезли з Польщі "срібло"
17/05/2014
0
У категорії 12-18 років лучанки Дана Карпович, Софія Ткачук та Устина Коцепула вибороли "срібло" на міжнародних змаганнях зі спортивної акробатики - Міжнародному весняному турнірі ім.Генріха Хмілевського - які  відбулися у польському місті Свідниця. Всього у змаганнях взяли участь 120 спортсменів з Польщі, Німеччини та України. Наразі українки готуються до Чемпіонату України, який цьогоріч пройде у Вінниці, який передуватиме Чемпіонату світу, що відбудеться в червні цього року у Парижі
Львівська шахістка знову виступатиме за Україну
14/05/2014
0
Титулована шахістка Ганна Музичук, яка довгий час виступала за Словенію, повернулася до збірної команди України. На думку начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди, повернення їх землячки до складу української збірної суттєво посилить шаховий потенціал команди. Ганна Музичук - міжнародний гросмейстер; триразова чемпіонка України серед дівчат, п'ятиразова чемпіонка та триразова срібна призерка чемпіонату Європи серед дівчат; бронзова медалістка чемпіонату світу в категорії дівчат віком до 10 років