Спорт

Сумський боксер з легкістю переміг американця
30/03/2014
0
Бронзовий призер олімпіади в Лондоні в 2012 році, чемпіон світу 2011 року Тарас Шелестюк із Сум переміг технічним нокаутом в першому раунді американця Ромона Барберома. Поєдинок відбувся 29 березня у рамках шоу ESPN Friday night fights (Нью-Таун, Північна Дакота, США). Таким чином, українець здобув восьму перемогу на професійному рингу
У львівських дітей з'явилася ще одна можливість займатися плаванням
29/03/2014
0
На Львівщині (місто Миколаїв) відкрився реконструйований басейн спортивно-оздоровчого комплексу "Ювілейний". Басейн відновив функціонування після завершення I-ї черги ремонтних робіт
Українки вдало "поборолися"
24/03/2014
0
Українські спортсменки здобули п’ять нагород на міжнародному турнірі з вільної боротьби "Дан Колов - Нікола Петров", який відбувся в столиці Болгарії. Нагороду найвищого гатунку виборола Тетяна Лавренчук (вагова категорії до 60 кг), "срібло" отримала Оксана Ващук (до 69 кг). Бронзовими призерами стали Тетяна Кіт (до 55 кг), Лариса Скоблюк (до 53 кг) та Світлана Рижикова (до 63 кг)
Найкращі лучники світу живуть в Україні
19/03/2014
0
Українська збірна посіла перше місце у командному заліку як серед дорослих, так і серед юніорів на чемпіонаті світу зі стрільби з лука, який нещодавно відбувся у м.Нім (Франція). Українські спортсмени завоювали 7 медалей: 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзову. Найвищу сходинку п'єдесталу зайняли жіноча і чоловіча команди у складі Анастасії Павлової Лідії Січенікова, Вероніки Марченко та Віктора Рубана, Маркіян Івашко, Георгія Іваницького відповідно
Українець підняв штангу важчу за себе на 2 кг
06/03/2014
0
Восьмирічний хлопчина з міста Суми Єгор Леоненко підняв штангу, яка на 2 кг більша за його власну вагу - 41 кг (при вазі хлопця 39 кг). Окрім того, що хлопчина побив Національний рекорд України, він також побив світовий рекорд, встановлений його ровесником із США, який підняв штангу вагою 37,5 кг. Попередній рекорд тримався шість років. За плечима у Єгора вже безліч перемог, як в обласних, так і всеукраїнських змаганнях. Наразі юний рекордсмен готується блискуче виступити на всеукраїнському турнірі, який стартує цієї весни
Через 20 років Україна здобула друге олімпійське "золото"
21/02/2014
0
На Зимовій Олімпіаді в Сочі-2014 українки Юлія Джима, Віта Семеренко, Валя Семеренко та Олена Підгрушна завоювали золоті нагороди в естафетній гонці 4 по 6 км.  Результат спорстменок склав 1 годину 10 хвилин. Навіть попри п'ять промахів на вогневих рубежах (по одному у Віти Семеренко та Олени Підгрушної і три у Валі Семеренко), українки змогли першими дістатися фінішу й залишити позаду команду з Росії та Норвегії. Станом на 21 лютого в загальнокомандному заліку Україна піднялася на 20 місце