Спорт

Херсонець - чемпіон Америки з кіокушин-карате
26/06/2014
0
Олександр Єременко з Херсону переміг в Абсолютному чемпіонаті Північної і Південної Америки з кіокушин-карате, який відбувся в Нью-Йорку. Таким чином українець став кращим серед бійців з 12 країн світу. Тренер Олександра Єременка, заслужений тренер України Сергій Всєволодов говорить: "Олександр вже записав собі в актив чотири перемоги на чемпіонаті Європи
Вінничанки-спортсменки найкраще в Європі орієнтуються
21/06/2014
0
Вінницькі орієнтувальниці Поліна Захарова, Катерина Дзема та Анастасія Басюк стали кращими серед юніорок на Чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування на наддовгих дистанціях, який проходив на початку червня у м.Орава (Естонія). Українкам знадобилося 24 години, щоб подолати 100-км дистанцію естонськими лісами та набрати 220 залікових балів. На Чемпіонаті виступили близько 700 учасників з 17 країн Європи, які розіграли нагороди у чотирьох вікових категоріях
Кримчанка здобула для України бронзову медаль
15/06/2014
0
Українка Ганна Різатдінова виборола бронзову медаль чемпіонату Європи, який проходить в Баку. Колишня кримчанка, а нині киянка посіла третє місце в абсолютній першості, набравши 71,649 бала. Спортсменка з України поступилася лише суперницям з Росії та Білорусі. Ще одна українка, Вікторія Мазур, опинилася на 14-й позиції
Львівські школярі успішно поборилися в Чехії
15/06/2014
0
Рамік Тахіров, Назар Заяць та Артур Войтович, вихованці дитячо-юнацьких шкіл Львівської області здобули три золотих та одну срібну медалі на 13-ому міжнародному турнірі з вільної боротьби пам’яті Й. Клепка, який 6-9 червня відбувся у м.Острава, Чехія. Загалом у міжнародному турнірі змагалися близько 250 спортсменів Чехії, Словаччини, Республіки Польща та України
Маленькі буковинці підкорили великий Кишинів
08/06/2014
0
Вихованці Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи (Чернівецька область) успішно виступили на престижних змаганнях з дзюдо, який звершився в Кишиневі.  У ваговій категорії до 46 кілограмів "золото" виборов Євген Янчак, до 42 кг - друге місце посів Олександр Бузило й на третю сходинку п'єдесталу пошани піднявся Максим Дейбука. Незважаючи на малочисельність колективу, сокирянці посіли третє загальнокомандне місце
"Золоті" кікбоксери із Закарпаття
02/06/2014
0
На 20-ому Кубку світу з кікбоксингу серед юнаків, який відбувся в угорському місті Сегед, закарпатські спортсмени - Валентин Рибалко та Любомир - виграли золоті медалі. Усього в змаганняз брали участь представники 22 країн. У рамках чемпіонату закарпатська делегація, яка представляла Україну, підписала договори про співпрацю з федераціями Австрії, Словаччини, Білорусі, Угорщини, Литви, Польщі та Чехії