Спорт

Українські паралімпійці - чемпіони Європи
06/08/2014
0
Національна паралімпійська збірна України з футболу серед спортсменів із наслідками дитячого церебрального паралічу виграла чемпіонат Європи, який проходив з 23 липня по 2 серпня 2014 року в португальському місті Майя.Українці з рахунком 3:0 перемогли команду Голландії та вибороли золоті медалі. Свою перемогу національна паралімпійська збірна присвятила футболісту Валентину Белькевичу
Тернопільський стронгмен став чемпіоном, перемігши росіянина
04/08/2014
0
Андрій Пушкар з м.Кременець (Тернопільська область) виборов дві медалі на міжнародному турнірі з армспорту A1 Russian Open, який проходив у Москві 25-26 липня. У боротьбі на ліву руку українець став срібним призером, а на праву - абсолютним чемпіоном змагань ("золото" Андрій здобув після реваншу у поєдинку з російським спортсменом Денисом Ципленковим). Окрім медалей, український стронгмен отримав грошову винагороду у розмірі 17 тисяч доларів США
Українська "кроха" перестрибав всіх у Москві
01/08/2014
0
Український баскетболіст-фристайлер Ілля Кроха виграв турнір Slam Dunk Contest, який відбувся у Москві. Ілля, зріст якого не перевищує 176 см, вразив суддів Moscow Open 2014 серією ефектних данків через помічників, які у повний зріст стояли на стільці
Ганна Тітімець знову набігала "на золото"
17/07/2014
0
На легкоатлетичному турнірі, який проходив у місті Льєж (Бельгія) Ганна Тітімець здобула "золото" на дистанції 400 м з бар'єрами
Байдарочники з Хмельницького - "золоті" та "бронзові" призери
06/07/2014
0
На чемпіонаті Європи з веслування на каное і байдарках серед юніорів та молоді (до 23 років), який пройшов у французькому місті Мант-ла-Жолі, Павло Алтухов та Дмитро Янчук з Хмельницького вибороли нагороди різного гатунку. На дистанції 1000 метрів у складі четвірки байдарочників найкращим став Дмитро Янчук, в одиночних змаганнях на дистанції 500 м третім прийшов Павло. Загалом за звання чемпіона Європи боролися спортсмени з 34 країн
Українцям з панкратіону немає рівних в Європі
02/07/2014
0
На чемпіонаті Європи з панкратіону серед школярів, кадетів і дорослих, який днями завершився в Румунії, українські спортсмени вибороли понад 60 медалей різного ґатунку та в результаті здобули перше загальнокомандне місце по всіх категоріях. Чернівчанка Анна Беженар стала чемпіонкою Європи п'ятий рік поспіль. Усього у змаганнях взяли участь майже 300 спортсменів з 24 країн