Спорт

Ганна Тітімець знову набігала "на золото"
17/07/2014
0
На легкоатлетичному турнірі, який проходив у місті Льєж (Бельгія) Ганна Тітімець здобула "золото" на дистанції 400 м з бар'єрами
Байдарочники з Хмельницького - "золоті" та "бронзові" призери
06/07/2014
0
На чемпіонаті Європи з веслування на каное і байдарках серед юніорів та молоді (до 23 років), який пройшов у французькому місті Мант-ла-Жолі, Павло Алтухов та Дмитро Янчук з Хмельницького вибороли нагороди різного гатунку. На дистанції 1000 метрів у складі четвірки байдарочників найкращим став Дмитро Янчук, в одиночних змаганнях на дистанції 500 м третім прийшов Павло. Загалом за звання чемпіона Європи боролися спортсмени з 34 країн
Українцям з панкратіону немає рівних в Європі
02/07/2014
0
На чемпіонаті Європи з панкратіону серед школярів, кадетів і дорослих, який днями завершився в Румунії, українські спортсмени вибороли понад 60 медалей різного ґатунку та в результаті здобули перше загальнокомандне місце по всіх категоріях. Чернівчанка Анна Беженар стала чемпіонкою Європи п'ятий рік поспіль. Усього у змаганнях взяли участь майже 300 спортсменів з 24 країн
Херсонець - чемпіон Америки з кіокушин-карате
26/06/2014
0
Олександр Єременко з Херсону переміг в Абсолютному чемпіонаті Північної і Південної Америки з кіокушин-карате, який відбувся в Нью-Йорку. Таким чином українець став кращим серед бійців з 12 країн світу. Тренер Олександра Єременка, заслужений тренер України Сергій Всєволодов говорить: "Олександр вже записав собі в актив чотири перемоги на чемпіонаті Європи
Вінничанки-спортсменки найкраще в Європі орієнтуються
21/06/2014
0
Вінницькі орієнтувальниці Поліна Захарова, Катерина Дзема та Анастасія Басюк стали кращими серед юніорок на Чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування на наддовгих дистанціях, який проходив на початку червня у м.Орава (Естонія). Українкам знадобилося 24 години, щоб подолати 100-км дистанцію естонськими лісами та набрати 220 залікових балів. На Чемпіонаті виступили близько 700 учасників з 17 країн Європи, які розіграли нагороди у чотирьох вікових категоріях
Кримчанка здобула для України бронзову медаль
15/06/2014
0
Українка Ганна Різатдінова виборола бронзову медаль чемпіонату Європи, який проходить в Баку. Колишня кримчанка, а нині киянка посіла третє місце в абсолютній першості, набравши 71,649 бала. Спортсменка з України поступилася лише суперницям з Росії та Білорусі. Ще одна українка, Вікторія Мазур, опинилася на 14-й позиції