Спорт

Херсонська "золота рибка" здобула 6 нагород у Нідерландах
14/08/2014
0
Херсонська плавчиха Єлизавета Мерешко завоювала 4 золотих і 2 срібних медалі на Чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів-паралімпійців, який проходив з 4 по 10 серпня у місті Ейндховен (Нідерланди).  Українка стала кращою на дистанції 50 м вільним стилем, на дистанції 100 м вільним стилем, в естафеті 4х50 м вільним стилем та у комбінованій естафеті 4х50 м та посіла друге місце на дистанції 400 м вільним стилем та в індивідуальному комбінованому плаванні 200 м. Одночасно Єлизавета встановила новий рекорд Європи на дистанції
На Кубок незалежності всі побіжуть у вишиванках
13/08/2014
0
24 серпня на території київської Виставки досягнень народного господарства (ВДНГ) планують встановити національний рекорд - найбільша кількість учасників легкоатлетичного пробігу у вишиванках.  Учасниками кросу можуть стати: - дорослі та підлітки віком від 12 років на дистанціях 5 та 10 км. Реєстраційний внесок складає 60 грн. - діти віком від 7 до 12 років на дистанціях 1 км та 100 м. Участь безкоштовна. Початок о 9:00. Реєстарція учасників на сайті. Спортивний забіг присвячений 23-й річниці Дня незалежності України
Спортсменка з Дніпропетровська - друга на Чемпіонаті Європи з боксу
07/08/2014
0
Вихованка Дніпропетровського вищого училища фізичної культури Карина Вороніна виборола срібну медаль на молодіжному Чемпіонаті Європи з боксу, який проходив в італійському місті Санта Марія дель Анжелі. Загалом у змаганнях взяли участь понад 200 спортсменок з різних країн Європи. Україну на Чемпіонаті представляли два спортсмена
Українські паралімпійці - чемпіони Європи
06/08/2014
0
Національна паралімпійська збірна України з футболу серед спортсменів із наслідками дитячого церебрального паралічу виграла чемпіонат Європи, який проходив з 23 липня по 2 серпня 2014 року в португальському місті Майя.Українці з рахунком 3:0 перемогли команду Голландії та вибороли золоті медалі. Свою перемогу національна паралімпійська збірна присвятила футболісту Валентину Белькевичу
Тернопільський стронгмен став чемпіоном, перемігши росіянина
04/08/2014
0
Андрій Пушкар з м.Кременець (Тернопільська область) виборов дві медалі на міжнародному турнірі з армспорту A1 Russian Open, який проходив у Москві 25-26 липня. У боротьбі на ліву руку українець став срібним призером, а на праву - абсолютним чемпіоном змагань ("золото" Андрій здобув після реваншу у поєдинку з російським спортсменом Денисом Ципленковим). Окрім медалей, український стронгмен отримав грошову винагороду у розмірі 17 тисяч доларів США
Українська "кроха" перестрибав всіх у Москві
01/08/2014
0
Український баскетболіст-фристайлер Ілля Кроха виграв турнір Slam Dunk Contest, який відбувся у Москві. Ілля, зріст якого не перевищує 176 см, вразив суддів Moscow Open 2014 серією ефектних данків через помічників, які у повний зріст стояли на стільці