Спорт

Українка піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани
22/09/2014
0
Українська тріатлоністка Юлія Єлістратова стала переможницею Кубка Європи, який пройшов в Мадриді. Результат українки склав 02:10.02. Друге місце зайняла представниця Нової Зеландії Аннеке Дженкінс - 2:10.34, третє - британка Джессіка Лермонс з результатом 2:11.16
Черкащанин став найсильнішим стронгменом
17/09/2014
0
На міжнародному турнірі із стронгмену, який днями звершився у Запоріжжі, переміг богатир з Черкаської області Віктор Юрченко (також Україну представляв спортсмен з Донецька – Олександр Лашин).  Учасникам змагань довелося виконати декілька вправ: "прогулянка фермера" з вагою 150 кг, підйом 90 кг гантелі, 150 кг штанги; пересування 360 кг "колодязю"
Донеччанин - рекордсмен світу зі скелелазіння
16/09/2014
0
На чемпіонаті світу зі скелелазіння серед дорослих спортсменів, який завершився в Іспанії, 22-річний спортсмен з Донецької області, майстер спорту України міжнародного класу Данило Болдирєв, став чемпіоном світу. Окрім кращого результату (5,6 секунд) на чемпіонаті, українець також встановив світовий рекорд, здолавши відстань на 13 мілісекунд. Усього 56 спортсменів з 19 країн взяли участь у змаганнях. У 2011 році Данил Болдирєв вперше в історії українського скелелазіння зайняв друге й третє місця на чемпіонаті світу, а також став
Міжнародні змагання з карате Ґодзю-рю невдовзі зможуть брати Рівне
14/09/2014
0
У Рівному відкрили школу карате Ґодзю-рю європейського рівня. За словами засновника школи Анатолія Гірака, на даний момент у школі навчається понад 130 спортсменів різного віку. Приміщення облаштували зручними роздягальнями, душовими кабінами та залою для очікування; у планах - створення бібліотеки з професійною літературою. Просторовий зал мають намір зробити майданчиком для проведення змагань не лише обласного чи всеукраїнського рівнів, але й міжнародного
О.Усик готується до першого поєдинку в професійній кар'єрі
10/09/2014
0
4 жовтня на Арені Львів український боксер Олександр Усик проведе свій перший титульний поєдинок у професійній кар'єрі. Суперником українця стане Інтернаціональний чемпіон WBF і чемпіон Південної Африки Даніель Брюер
"Срібні" конструктори ракет живуть в Україні
08/09/2014
0
На чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту серед дорослих та юніорів, який проходив з 22 по 31 серпня 2014 року в болгарському місті Каспичані, українці посіли друге місце, здобувши 9 нагород (2 золоті, 6 срібних та 1 бронзову). У загальнокомандному заліку серед юніорів українці посіли друге місце, серед дорослих – четверте. Збірну України представляли 27 осіб з Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Чернігівської, Харківської, Полтавської та Сумської областей.  Всього у змаганнях взяли участь понад 300