Спорт

Фітнес-тренер з Івано-Франківська перемогла на чемпіонаті Європи
28/05/2018
0
Фітнес-тренер з Івано-Франківська Лілія Орєхова перемогла в одній із номінацій на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу та атлетизму WBPF (World Bodybuilding and Physique Sports Federation), який відбувся 24-27 травня у Словаччині. Лілія стала зіркою інтернету після того, як почала публікувати у соцмережах фото зі свого відпочинку та тренувань
Еліна Світоліна виграла престижний турнір у Римі
20/05/2018
0
Еліна Світоліна виграла престижний тенісний турнір InteBNLdItalia категорії Premier5 серед жінок, який завершився у Римі. Українка обіграла у фіналі першу ракетку світу Сімону Халеп з Румунії
Три медалі здобули українські атлети на Gutenberg Marathon Mainz
07/05/2018
0
Іван Бабарика (марафон) і Марина Немченко (півмарафон) вибороли золоті медалі на марафоні Gutenberg Marathon Mainz, який відбувся в німецькому Майнці. Срібною призеркою у марафоні стала Ірина Масник
Золотий тріумф України на Чемпіонаті світу з хортингу
23/04/2018
0
Збірна України з хортингу посіла І загальнокомандне місце на ІІІ Чемпіонаті світу, який проходив у м.Даугавпілс (Латвія) з 20 по 23 квітня. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 15 країн. Також варто відзначити 13-річного Олександра Тишка, який здобув перемогу у своїй ваговій категорії. Хортинг - порівняно молодий вид єдиноборств, який з'явився менш ніж 10 років тому в Україні і став поширюватися в країнах Європи і світу
Українка взяла "срібло" на етапі Кубка світу з художньої гімнастики
16/04/2018
0
На другому етапі Кубка світу з художньої гімнастики, який проходить в італійському місті Пезаро, Влада Нікольченко виборола срібну медаль у вправах з булавами. Загалом Україна була представлена в трьох фіналах: з булавами, з м'ячем і з м'ячем/скакалками
Вперше український баскетболіст став чемпіоном США
31/03/2018
0
Форвард молодіжної збірної України з баскетболу, Михайло Ягодін з Одеси, став чемпіоном американської Національної спортивної асоціації коледжів (NJCAA) у складі "South Plains". Як повідомляє прес-служба БК "БІПА-Одеса", Михайло став першим українцем, який досяг такого результату. Михайло виступав за юнацькі збірні України різних вікових груп, а зараз є гравцем збірної U-20, яка влітку гратиме в фіналі чемпіонату Європи в Німеччині