Спорт

Сумчанин виграв Відкритий континентальний кубок з дзюдо
03/02/2016
0
У Софії відбувся Відкритий континентальний кубок з дзюдо, на якому спортсмен із Сум Дмитро Бережний завоював золоту медаль. У вирішальній сутичці у ваговій категорії до 90 кг українець переміг суперника з Білорусі Ігоря Жукова. Минулоріч Дмитро став третім на Відкритому континентальному Кубку в Болгарії. У 2013 році у Мінську сумчанин став срібним призером Кубку, а у 2010 році на Кубку Світу у Каїрі здобув "бронзу"
Українка настріляла у Мюнхені на "золото"
29/01/2016
0
На міжнародних змаганнях з кульової стрільби, які тривають у німецькому Мюнхені, Олена Костевич посіла перше місце у стрільбі з пневматичного пістолета. За інформацією НОК України, українка показала результат 203,9
Ганна Різатдінова тріумфувала у США - 5 золотих медалей
25/01/2016
0
На перших змаганнях Олімпійського циклу з гімнастики, які 21-24 січня відбулися у Лос-Анджелесі, гімнастка і лідер української збірної Ганна Різатдінова виборола п’ять золотих медалей. Українці не було рівних у багатоборстві й у всіх окремих видах змагань.  Крім Різатдінової, Україну представляли Вікторія Мазур та краща юніорка країни Алена Дьяченко. Мазур в багатоборстві показала 10-й результат і посіла третє місце у вправах з м’ячем і стрічкою
Непереможний Валентин на прізвисько "Шабля" вийде на ринг у Нью-Йорку
07/01/2016
0
Боксер першої напівсередньої ваги Валентин Головко (до 61,250 кг) наступний поєдинок на професійному рингу проведе 27 січня в Нью-Йорку. Бій відбудеться на арені BB King Blues Club & Grill. Таємницею поки залишається суперник українця. 29-річний Валентин на прізвисько "Шабля" на професійному рингу провів 21 бій, у всіх здобув перемоги, 14 з них – нокаутом
7-річна гімнастка присвятила срібну медаль Україні та рідному місту
01/01/2016
0
7-річна Кароліна Антонян з Павлограда (Дніпропетровська область) виборола срібну медаль на ІІ Міжнародному турнірі з художньої гімнастики Мікулаш Купа-2015, який завершився в Будапешті. Дівчинка вперше брала участь у турнірі такого рівня. Кароліна піднімалася на п'єдестал, накинувши на плечі жовто-синій прапор, зі словами: "Моя перемога тобі, Україно! Тобі, мій рідний Павлоград!". У змаганнях брали участь 300 спортсменів майже з 20 країн Європи
Василь Ломаченко у ТОП-10 кращих боксерів за версією HBO
28/12/2015
0
Чемпіон світу за версією WBO 27-річний Василь Ломаченко посів 8-е місце у ТОП-10 кращих боксерів світу у 2015 році. Рейтинг склав авторитетний американський телеканал НВО. У 2015 році українець провів два захисти чемпіонського пояса: у травні Василь переміг нокаутом пуерториканця Гамальера Родрігеса, а в листопаді здолав мексиканця Ромуло Коасіча. Окрім українця, у десятку НВО також потрапили боксери з Нікарагуа, Казахстану, Росії, Мексики, США, Філіппін та Великобританії