Спорт

Українці стали другими на боксерському турнірі в Азербайджані
15/03/2016
0
З 9 по 14 березня в Азербайджані проходив міжнародний боксерський турнір класу "А" - "Great Silk Way - 2016", участь в якому брала і збірна України. За результатами змагань Національна збірна України з боксу здобула 8 нагород, що дозволило їй посісти друге загальнокомандне місце
19-річний мешканець Миколаєва переграв у Юрмалі 26 гросмейстерів
07/03/2016
0
19-річний гросмейстер Олександр Бортник з Миколаєва переміг на П'ятому Меморіалі Володимира Петрова, який стартував в Юрмалі 4 березня. У бліцтурнірі взяли участь 119 шахістів, в тому числі 26 гросмейстерів. Олександр набрав 9 очок з 11 можливих й залишив позаду таких відомих гросмейстерів, як Ігоря Коваленка (Латвія), Микиту Вітюгова (Росія), Олексія Широва (Латвія), Аркадія Найдича (Азербайджан), Люка Ван Велі (Нідерланди) та інших
"Срібло" та "бронза" на Елітних інтелектуальних іграх
01/03/2016
0
Українці завоювали дві медалі на Елітних інтелектуальних іграх, які днями проходять у китайському місті Хуайань. Срібну нагороду завоював шахіст Руслан Пономарьов на турнірі з рапід (швидкі шахи). "Бронзу" виборола Вікторія Мотричко, яка стала третьою на турнірі з бліцу в шашках. На Елітних інтелектуальних іграх представлені п'ять видів спорту: бридж, шахи, шашки, го і сянці. Участь у змаганнях беруть 143 спортсмена з 43 країн світу. Змагання триватимуть до 3 березня
40-річна українка виграла марафон Gran fondo Val Casies
22/02/2016
0
Валентина Шевченко перемогла на марафоні Gran fondo Val Casies, який відбувся у Доломітових Альпах (Італія). За два дні 40-річна українка пробігла 84 км. 20 лютого бронзова призерка чемпіонату світу-2009 посіла третє місце у 42-кілометровій гонці класичним стилем. У неділю, 21 лютого, Валентина перемогла 27-річну німкеню Джесіку Мюллер, фінішувавши на 13 секунд раніше
Золотий тріумф Ганни Різатдінової в Естонії
15/02/2016
0
Українка Ганна Різатдінова тріумфально виступила на традиційному турнірі з художньої гімнастики Miss Valentine, який проходив в Естонії. Кримчанка завоювала одразу 5 медалей найвищого ґатунку. Ганні не було рівних у багатоборстві та ще чотирьох вправах. Під час вправи з обручем спортсменка викликала у глядачів справжній фурор. Вболівальники влаштували Різатдінової овації, скандуючи "Україна - Україна!"
Наталія Строгова виборола "золото" на турнірі в Естонії
12/02/2016
0
Наталія Строгова стала переможницею престижного турніру з легкої атлетики 4-й Martin Кутман Memorial в естонському місті Тарту.  Українка стала кращою в бігу на дистанції 60 м. Результат легкоатлетки склав 7,44 сек. За повідомленням НОК України, її співвітчизниця Ганна Луньова виграла "срібло" у стрибках у довжину, показавши результат 6,16 м. Фото: vk.com/natashastrogova