Спорт

Київ прийме чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів
04/12/2017
0
У 2018 році Київ прийматиме юніорський чемпіонат світу зі стрибків у воду.   Змагання відбудуться з 23 по 29 липня  на арені київського палацу водних видів спорту "Ліко", який добре себе зарекомендував під час проведення цьогорічного чемпіонату Європи зі стрибків у воду серед дорослих.   Цей чемпіонат стане кваліфікаційним турніром до ІІІ Юнацьких олімпійських ігор-2018, які мають відбутися в жовтні 2018 року у Буенос-Айресі (Аргентина)
Українець став чемпіоном світу з джиу-джитсу
27/11/2017
0
Іван Настенко став чемпіоном світу з джиу-джитсу. Змагання відбулися у м.Богота, Колумбія.Українцю не було рівних у ваговій категорії до 94 кг.Таким чином, Іван став володарем повного комплекту головних титулів (раніше він здобув титули чемпіона Всесвітніх Ігор і чемпіона Європи)
8 медалей та ІІІ місце у заліку - паралімпійці-фехтувальники успішно виступили у Римі
13/11/2017
0
Національна  паралімпійська збірна з фехтування на візках посіла ІІІ загальнокомандне місце на чемпіонаті світу в Римі, виборовши 8 медалей. "Золото":- Наталія Морквич (шабля);- Сергій Шевкун (шпага);- Євгенія Бреус, Надія Дьолог, Ольга Єсіна та Наталія Морквич (шабля)."Срібло":- Антон Дацко (рапіра);- Євгенія Бреус (шабля)."Бронза": - Сергій Шевкун (рапіра);- Ганна Пашкова (рапіра);- Антон Дацко, Андрій Демчук, Артем Манько та Вадим Цедрик (шабля)
Віталій Кличко у ТОП-10 "вічних" чемпіонів за версією WBC
03/11/2017
0
Віталій Кличко увійшов до ТОП-10 найкращих чемпіонів світу у суперважкій вазі за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC).Список організація склала, оцінивши 23 боксерів, які володіли чемпіонськими титулами за версією WBC у найпрестижнішому дивізіоні. За результатами оцінки, український боксер посів 8 місце
Києву довірили проведення Конгресу Всесвітньої боксерської ради
25/10/2017
0
У 2018 році Київ прийматиме 56-й Конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC). Конгрес WBC - важлива й престижна подія в житті найвпливовішої у світі боксерської організації. Щорічно на форум з'їжджаються представники всіх країн-членів й зірки боксу з усієї планети. Протягом декількох днів учасники Конгресу обговорюють актуальні проблеми, окреслюють плани, ведуть перемовини щодо майбутніх поєдинків, а діючі чемпіони доволі часто дізнаються своїх суперників, претендентів на чемпіонський титул
Харків'янин переміг на шаховому турнірі в Італії
12/09/2017
0
Ельдар Гасанов з Харкова переміг на шаховому турнірі 15 Festival Scacchistico Internazionale "Città di Amantea", який відбувся у м.Кампора-Сан-Джованні (Італія). Українець набрав 7 очок з 9 можливих й абсолютним переможцем. У шаховому турнірі змагалися 50 шахістів