Спорт

Кримський яхтсмен встановить рекорд на підтримку переселенців
02/06/2016
0
3-5 червня на Київському водному стадіоні у рамках екстремального марафону "Meest Express - 2016" Сергій Найдич спробує побити свій же світовий рекорд із тривалості безперервного руху на вітрильній дошці в одному запливі (71 год. 30 хв.), встановлений у Сімферополі у 2003 році. Яхтсмен зважився на такий крок, щоб підтримати всіх переселенців: "Цей рекорд я хочу присвятити всім своїм землякам (після анексії Криму Сергій переїхав до Миколаєва - ред.) та українцям, які в результаті військових дій на Донбасі, переїхали жити в інші регіони
Київський боксер стрімко піднявся у рейтингу WBO
13/05/2016
0
27-річний Боксер Олег Малиновський, який виступає в напівлегкій ваговій категорії, здійснив справжній прорив в списку кращих боксерів світу за версією WBO.Перемога над росіянином Русланом Берчуком принесла Олегу 18-ту перемогу й підняла його на 11-ту позицію рейтингу WBO в напівлегкій ваговій категорії. 27-річний киянин дебютував в рейтингу WBO після бою з БЕРЧУК, в якому він завоював титул чемпіона Європи.За свою професійну кар'єру Олег провів 18 боїв, всі виграв (5 - нокаутом)
Харків'янин Юрій Анікеєв - чемпіон світу з шашок
04/05/2016
0
Харків'янин Юрій Анікеєв переміг у швидкій грі (рапід) на чемпіонаті світу з міжнародних шашок (100-клітинна дошка), який відбувся у турецькому місті Ізмір. На шляху до чемпіонського титулу українець зміг подолати трьох міжнародних гросмейстерів з Латвії, Сенегалу та Білорусі. Співвітчизник Андрія, Артем Іванов з Дніпропетровська, став бронзовим призером змагань
Шпажист Богдан Нікішин - переможець Гран-прі в Ріо-де-Жанейро
26/04/2016
0
Лідер національної збірної з фехтування на шпагах 35-річний Богдан Нікішин з Дніпропетровська став переможцем етапу Гран-прі в Ріо-де-Жанейро, який мав статус тестового передолімпійського турніру.На шляху до «золота» тріумфатор світової першості 2015 року в Москві обіграв двох чемпіонів Європи та призера світового чемпіонату. У вирішальній дуелі Богдан Нікішин переміг чотириразового переможця континентальної першості 34-річного Беньяміна Штеффена зі Швейцарії. Співвітчизник Богдана Анатолій Герей із Закарпаття став бронзовим
Два "золота" Олега Верняєва на турнірі в Німеччині
04/04/2016
0
Олег Верняєв виборов дві золоті медалі на турнірі зі спортивної гімнастики Turnier der Meister World Challenge Cup 2016, який проходить в німецькому місті Котбус. Українець став кращим у вправах на перекладині та в опорному стрибку
Українці стали другими на боксерському турнірі в Азербайджані
15/03/2016
0
З 9 по 14 березня в Азербайджані проходив міжнародний боксерський турнір класу "А" - "Great Silk Way - 2016", участь в якому брала і збірна України. За результатами змагань Національна збірна України з боксу здобула 8 нагород, що дозволило їй посісти друге загальнокомандне місце