Спорт

Євген Світличний переміг на турнірі зі змішаних єдиноборств у Литві
23/08/2016
0
Євген Світличний із Кривого Рогу переміг на Міжнародному професійному турнірі з ММА "Fort Heros" (змішані єдиноборства), який відбувся у литовському місті Паланга. Дострокову перемогу Євген здобув у першому раунді. Суперником Євгена був Ервінас Фокінас, який є чемпіоном світу в дисципліні шотокан карате. За першість на турнірі змагалися бійці з України, Литви, Латвії, Польщі, Чехії, Росії та Грузії
Перше "золото" у Ріо приніс Україні уродженець Донбасу
17/08/2016
0
Гімнаст Олег Верняєв став олімпійським чемпіоном - 22-річний спортсмен виборов золоту медаль у вправах на брусах. Таким, чином у Ріо Олег став володарем другої медалі (раніше він завоював срібну медаль в особистому багатоборстві). Олег став першим спортсменом, хто поповнив скарбничку України нагородою найвищого ґатунку
До Львова з усього світу з'їдуться прихильники ракетомодельного спорту
10/08/2016
0
22-30 серпня Львів прийматиме Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. Свою участь у змаганнях підтвердили понад 300 спортсменів з 19 країн світу. На відвідувачів чекають старти різноманітних моделей ракет, пізнавальні майстер-класи, ігри та конкурси
Молодіжна збірна України з бейсболу вперше виграла Чемпіонат Європи
05/08/2016
0
Молодіжна збірна України з бейсболу виграла перший у своїй історії чемпіонат Європи U-21, який відбувся в Ізраїлі. У фіналі українці перемогли збірну Росії з рахунком 7:5, повідомляє champion.com.ua.Гравці Євген Жанлатай і Дмитро Кілієвич отримали індивідуальні призи найкращого відбиваючого та найкращого пітчера турніру. Стартовий пітчер фінальної гри Віталій Чухрій став MVP чемпіонату
Вінницькі орієнтувальники привезли перемогу з Австралії
28/07/2016
0
19-річні Анастасія Басюк і Сергій Нагорнюк, а також 22-річний Володимир Бездітний виграли змагання чемпіонату світу з рогейну (забіг з орієнтування на місцевості, який триває 24 години) World Rogaining Championships, який 23-24 липня відбувся на північній території Австралії. Вінницькі орієнтувальники стали чемпіонами серед учасників команд "МІХ" (змішані команди). Окрім вінничан, у скарбничці України є ще одна медаль - "срібло" Юлії Кобець з Херсону та Вероніки Летичевської з Києва (дівоча команда). Усього у чемпіонаті взяли
Золоту медаль привіз із Тбілісі прикарпатський спортсмен
24/07/2016
0
Михайло Гаврилюк із Івано-Франківщини став чемпіоном Європи U18 із метання молота й, тим самим, очолив світовий топ-лист сезону у своїй віковій категорії. Результат українця склав 82,26 м. Срібну медаль виборов британець, бронза дісталася спортсмену із Швеції. Чемпіонат Європи проходив з 14 по 17 липня у Тбілісі (Грузія)