Спорт

Василь Ломаченко - кращий кандидат на звання боксер 2016 року
27/12/2016
0
Василь Ломаченко - краща кандидатура на звання "Кращий боксер 2016 року", пише провідний американський портал Boxing News 24. На думку експертів порталу, головною заслугою українця була перемога над суперчемпіоном WBO в напівлегкій вазі Романом Мартінесом
Три медалі на чемпіонаті світу з більярдного спорту
06/12/2016
0
Артур Півченко і Анастасія Ковальчук стали срібними призерами чемпіонату світу з більярдного спорту, який завершився у Казані. Ще один українець Богдан Рибалко посів третє місце. Комплект нагород розігрувався серед учасників з понад 20 країн
Сумчанка перемогла на міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби
07/11/2016
0
Сумчанка Інна Кашина перемогла на 31-му Гран-прі зі спортивної ходьби — XI Memorial Manuel Alcalde. Змагання відбулися у Гуадіксі (Андалусія, провінція Гранада, Іспанія).Дистанцію у 5000 м українка подолала за 22.31 хв
"Срібло" у Малайзії виборола Марія Тимощук
25/10/2016
0
На чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років у Пенанзі (Малайзія) Марія Тимощук з Рівного виборола "срібло" у ваговій категорії до 58 кг. У сумі спортсменка показала результат 182 кг (82 кг у ривку та 100 кг у поштовху)
Стронгмен із Чернівців виборов Кубок світу у Болгарії
16/10/2016
0
Володар титулу "Найсильніша людина України" Костянтин Ільїн переміг на Кубку світу з силового екстриму на призи Дімітара Саватінова. Змагання відбулися 8 жовтня у Болгарії. За першість змагалися 12 спортсменів із 8 країн світу
Олена Костевич - бронзова призерка фіналу Кубка світу з кульової стрільби
09/10/2016
0
Олена Костевич, олімпійська чемпіонка і лідер жіночої збірної команди України з кульової стрільби, виборола бронзову медаль на фіналі Кубку світу. У стрільбі з пневматичного пістолета з 25 м українка набрала 30 очок. Друге місце посіла спортсменка з Південної Кореї, перемогу святкувала представниця Греції. Фінал змагань проходить в італійському місті Болонья