Спорт

Дві золоті медалі вибороли українці на Кубку світу із самбо
15/02/2017
0
Анастасія Сапсай перемогла на Кубку світу із самбо, який проходив у Мінську з 9 по 12 лютого. Співвітчизник Анастасії Дмитро Баток став чемпіоном у категорії до 90 кг. Загалом збірна України виборола п’ять нагород: дві золоті, одну срібну та дві бронзові
Україна стала господаркою Чемпіонату Європи з боксу
25/01/2017
0
Чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків відбудеться в Україні. Турнір проходитиме у Харкові з 14 по 26 червня 2017 року.Варто зазначити, що за право приймати чемпіонат змагалися Туреччина та Росія
Двоє українців серед найперспективніших боксерів
03/01/2017
0
Олександр Гвоздик та Іван Голуб потрапили у п’ятірку найперспективніших боксерів за версією ESPN. 29-річний Олександр посів друге місце, а його співвітчизник, п’ятикратний чемпіон України у 2016 році 27-річний Іван Голуб, посів п’яте місце
Василь Ломаченко - кращий кандидат на звання боксер 2016 року
27/12/2016
0
Василь Ломаченко - краща кандидатура на звання "Кращий боксер 2016 року", пише провідний американський портал Boxing News 24. На думку експертів порталу, головною заслугою українця була перемога над суперчемпіоном WBO в напівлегкій вазі Романом Мартінесом
Три медалі на чемпіонаті світу з більярдного спорту
06/12/2016
0
Артур Півченко і Анастасія Ковальчук стали срібними призерами чемпіонату світу з більярдного спорту, який завершився у Казані. Ще один українець Богдан Рибалко посів третє місце. Комплект нагород розігрувався серед учасників з понад 20 країн
Сумчанка перемогла на міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби
07/11/2016
0
Сумчанка Інна Кашина перемогла на 31-му Гран-прі зі спортивної ходьби — XI Memorial Manuel Alcalde. Змагання відбулися у Гуадіксі (Андалусія, провінція Гранада, Іспанія).Дистанцію у 5000 м українка подолала за 22.31 хв