Спорт

Українська гімнастка - тричі бронзова призерка
14/04/2014
0
Ганна Різатдінова здобула три бронзові нагороди на етапі Кубка світу з художньої гімнастики, який проходив в Італії 13-14 квітня. Українка відзначилася у багатоборстві та окремих вправах з обручем і стрічкою. У загальному заліку спортсменка з України поступилася гімнасткам з Росії
Черкащанин здобув два "срібла" на Кубку світу
01/04/2014
0
Черкащанин Василь Ковальчук виборов два "срібла" на Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, який проходив з 26 по 29 березня у місті Стоук-Мандевіль (Великобританія)
Сумський боксер з легкістю переміг американця
30/03/2014
0
Бронзовий призер олімпіади в Лондоні в 2012 році, чемпіон світу 2011 року Тарас Шелестюк із Сум переміг технічним нокаутом в першому раунді американця Ромона Барберома. Поєдинок відбувся 29 березня у рамках шоу ESPN Friday night fights (Нью-Таун, Північна Дакота, США). Таким чином, українець здобув восьму перемогу на професійному рингу
У львівських дітей з'явилася ще одна можливість займатися плаванням
29/03/2014
0
На Львівщині (місто Миколаїв) відкрився реконструйований басейн спортивно-оздоровчого комплексу "Ювілейний". Басейн відновив функціонування після завершення I-ї черги ремонтних робіт
Українки вдало "поборолися"
24/03/2014
0
Українські спортсменки здобули п’ять нагород на міжнародному турнірі з вільної боротьби "Дан Колов - Нікола Петров", який відбувся в столиці Болгарії. Нагороду найвищого гатунку виборола Тетяна Лавренчук (вагова категорії до 60 кг), "срібло" отримала Оксана Ващук (до 69 кг). Бронзовими призерами стали Тетяна Кіт (до 55 кг), Лариса Скоблюк (до 53 кг) та Світлана Рижикова (до 63 кг)
Найкращі лучники світу живуть в Україні
19/03/2014
0
Українська збірна посіла перше місце у командному заліку як серед дорослих, так і серед юніорів на чемпіонаті світу зі стрільби з лука, який нещодавно відбувся у м.Нім (Франція). Українські спортсмени завоювали 7 медалей: 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзову. Найвищу сходинку п'єдесталу зайняли жіноча і чоловіча команди у складі Анастасії Павлової Лідії Січенікова, Вероніки Марченко та Віктора Рубана, Маркіян Івашко, Георгія Іваницького відповідно