Спорт

Вперше український баскетболіст став чемпіоном США
31/03/2018
0
Форвард молодіжної збірної України з баскетболу, Михайло Ягодін з Одеси, став чемпіоном американської Національної спортивної асоціації коледжів (NJCAA) у складі "South Plains". Як повідомляє прес-служба БК "БІПА-Одеса", Михайло став першим українцем, який досяг такого результату. Михайло виступав за юнацькі збірні України різних вікових груп, а зараз є гравцем збірної U-20, яка влітку гратиме в фіналі чемпіонату Європи в Німеччині
Ганна Кривонос виборола срібло на ЧС з біатлону в Отепяе
01/03/2018
0
Ганна Кривонос виборола срібло в індивідуальній гонці на юніорському чемпіонаті світу з біатлону, який стартував в естонському Отепяе. Беззаперечну перемогу здобула спортсменка з Польщі Каміла Жук, бронзова медаль дісталася Ірині Казакевич з Росії
Українські легкоатлети підкорюють спортивні подіуми
23/01/2018
0
На Міжнародних легкоатлетичних змаганнях у приміщенні, які відбулися в Усть-Каменогорську (Казахстан), українські спортсмени вибороли дві медалі, повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.Віталій Бутрим виграв змагання з бігу на 400 м, а Олександр Малосілов у секторі для потрійного стрибка став срібним призером.Варто також нагадати, у січні 2018 ц.р. Руслана Цихоцька виграла змагання у потрійному стрибку на турнірі, який відбувся у Нью-Йорку
Василь Ломаченко - кращий боксер 2017 року
26/12/2017
0
Авторитетне видання BoxingScene оголосило чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василя Ломаченкоа переможцем 2017 року. Українець випередив Ентоні Джошуа і Теренса Кроуфорда. Журналіст Майкл Розенталь зазначив, що Ломаченко поєднує в собі кращі характеристики таких боксерів, як Менні Пакьяо і Флойд Мейвезер-молодший
Київ прийме чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів
04/12/2017
0
У 2018 році Київ прийматиме юніорський чемпіонат світу зі стрибків у воду.   Змагання відбудуться з 23 по 29 липня  на арені київського палацу водних видів спорту "Ліко", який добре себе зарекомендував під час проведення цьогорічного чемпіонату Європи зі стрибків у воду серед дорослих.   Цей чемпіонат стане кваліфікаційним турніром до ІІІ Юнацьких олімпійських ігор-2018, які мають відбутися в жовтні 2018 року у Буенос-Айресі (Аргентина)
Українець став чемпіоном світу з джиу-джитсу
27/11/2017
0
Іван Настенко став чемпіоном світу з джиу-джитсу. Змагання відбулися у м.Богота, Колумбія.Українцю не було рівних у ваговій категорії до 94 кг.Таким чином, Іван став володарем повного комплекту головних титулів (раніше він здобув титули чемпіона Всесвітніх Ігор і чемпіона Європи)