Спорт

Станіслав Бондаренко здобув перемогу у Будапешті
27/06/2016
0
26 червня дзюдоїст Станіслав Бондаренко виборов золоту медаль на Гран-Прі в Будапешті. Українець став кращим у ваговій категорії понад 100 кг.переміг  У фінальній сутичці 28-річний Бондаренко переміг японського спортсмена. Того ж дня двоє його співвітчизників здобули бронзові нагороди - Ірина Кіндзерська (понад 78 кг) та Антон Савицький (до 100 кг)
Дніпро прийме Чемпіонат Європи з воднолижного спорту
22/06/2016
0
З 26 по 28 серпня у Дніпрі відбудеться Чемпіонат Європи з воднолижного спорту. Учасниками змагань стануть близько сотні кращих спортсменів Європи. У програмі змагань: - стрибки з трампліну;- слалом;- фігурне катання. Кожен з цих видів буде складатися з двох етапів - основного і фінального. Враховуватися будуть, як особисті результати, так і командні. У кожній віковій групі виграє той, хто набере максимальну кількість балів
Василь Ломаченко у ТОП-10 кращих боксерів, журнал The Ring
14/06/2016
0
Авторитетний журнал The Ring представив оновлений рейтинг Pound for Pound. У топ-10 рейтингу найкращих боксерів світу незалежно від вагової категорії увійшов Василь Ломаченко. Після перемоги над Романом Мартінесом Ломаченко в рейтингу опинився одразу на сьомому місці. До рейтингу також увійшли боксери з Нікарагуа, Росії, Казахстану, США, Куби, Мексики та Японії
"Золото" та "срібло" на міжнародному турнірі з кроссмінтону
06/06/2016
0
Михайло Мандрик та Олена Затварська із Закарпаття успішно виступили на відкритому міжнародному турнірі ICO Crossminton Hungarian Open 2016 з кроссмінтону (швидкісний бадмінтон), який відбувся 4-5 червня у Будапешті. Михайло у півфіналі та півфіналі здобув перемогу над спортсменами зі Швеції й виборов "золото". У парній категоріі "мікс" Михайло Мандрик та Олена Затварська стали срібними призерами, поступившись парі із Словаччини. Усього за нагороди змагалися 130 спортсменів з 18 країн
Кримський яхтсмен встановить рекорд на підтримку переселенців
02/06/2016
0
3-5 червня на Київському водному стадіоні у рамках екстремального марафону "Meest Express - 2016" Сергій Найдич спробує побити свій же світовий рекорд із тривалості безперервного руху на вітрильній дошці в одному запливі (71 год. 30 хв.), встановлений у Сімферополі у 2003 році. Яхтсмен зважився на такий крок, щоб підтримати всіх переселенців: "Цей рекорд я хочу присвятити всім своїм землякам (після анексії Криму Сергій переїхав до Миколаєва - ред.) та українцям, які в результаті військових дій на Донбасі, переїхали жити в інші регіони
Київський боксер стрімко піднявся у рейтингу WBO
13/05/2016
0
27-річний Боксер Олег Малиновський, який виступає в напівлегкій ваговій категорії, здійснив справжній прорив в списку кращих боксерів світу за версією WBO.Перемога над росіянином Русланом Берчуком принесла Олегу 18-ту перемогу й підняла його на 11-ту позицію рейтингу WBO в напівлегкій ваговій категорії. 27-річний киянин дебютував в рейтингу WBO після бою з БЕРЧУК, в якому він завоював титул чемпіона Європи.За свою професійну кар'єру Олег провів 18 боїв, всі виграв (5 - нокаутом)