Спорт

Як Ломаченко готується до поєдинку на березі Тихого океану (фото)
18/03/2019
0
Василь Ломаченко активно готується до поєдинку з британцем Ентоні Кроллою, який відбудеться 12 квітня у Стейплс центрі у Лос-Анджелесі.  Чемпіон світу за версіями WBA та WBO у легкій вазі (до 61,2 кг) традиційно використовує різні локації для тренування. Цього разу українець обрав узбережжя океану поблизу Лос-Анджелеса
Українські легкоатлетки вибороли у Франції три золоті медалі
13/02/2019
0
У Франції завершилися змагання Meeting Féminin Val d'Oise. Українські спортсменки повернулися на Батьківщину із серйозними здобутками. ▪️ Стрибок у висоту Юлія Левченко - "золото"Ірина Геращенко - "срібло"Єкатерина Табашник - "бронза"▪️ Стрибок у довжину Марина Бех-Романчук - "золото"▪️ Біг на 400 м Тетяна Мельник - "золото"Анна Рижикова-Ярощук - "бронза"▪️ Біг на 60 м з перешкодами Ганна Плотіцина - "срібло"
Українці виграли друге "срібло" на ЧС з фристайлу та сноубордингу
07/02/2019
0
Олімпійський чемпіон 2018 року Олександр Абраменко виборов срібну медаль на Чемпіонаті світу з фристайлу та сноубордингу, який проходить у штаті Юта (США). Для збірної України це вже друга медаль. Раніше Аннамарі Данча стала віце-чемпіонкою у паралельному слаломі
Мар'яна Шевчук - найкраща у світі пара-пауерліфтерка
10/01/2019
0
Міжнародна федерація пара-пауерліфтингу визнала 22-річну Мар'яну Шевчук "Кращим пауерліфтером 2018 року". Цьому почесному званню сприяв виступ на чемпіонаті Європи у французькому місті Берк-сюр-Мер, де українка здобула золоту медаль та встановила рекорд світу, піднявши 130,5 кг серед жінок (вагова категорія до 55 кг)
Українець здобув "золото" на ЧС з боротьби у Бухаресті
14/11/2018
0
Чемпіонат світу U-21 з боротьби у Бухаресті вдало розпочався для України. У категорії 87 кг золоту медаль отримав Семен Новіков, який у фінальній сутичці переміг дворазового чемпіона Панамериканського чемпіонату з Куби
Львів виборов право на проведення ЧС з бодібілдингу
17/10/2018
0
14-16 червня 2019 року Львів прийматиме Чемпіонат світу із бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу. У змаганнях участь візьмуть понад 400 атлетів із 50 країн світу. Окрім Львова, за право провести престижний чемпіонат змагалися Афіни та Барселона