Спорт

Українець здобув "золото" на ЧС з боротьби у Бухаресті
14/11/2018
0
Чемпіонат світу U-21 з боротьби у Бухаресті вдало розпочався для України. У категорії 87 кг золоту медаль отримав Семен Новіков, який у фінальній сутичці переміг дворазового чемпіона Панамериканського чемпіонату з Куби
Львів виборов право на проведення ЧС з бодібілдингу
17/10/2018
0
14-16 червня 2019 року Львів прийматиме Чемпіонат світу із бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу. У змаганнях участь візьмуть понад 400 атлетів із 50 країн світу. Окрім Львова, за право провести престижний чемпіонат змагалися Афіни та Барселона
Українки здобули срібні медалі на шаховій олімпіаді в Батумі
08/10/2018
0
Українська команда завоювала срібну нагороду в жіночому заліку на Всесвітній шаховій Олімпіаді в Батумі. Перше місце вибороли китаянки, третє - грузинська команда. Чоловіча збірна України посіла 10 місце
Легендарних боксерів частуватимуть у Києві борщем та варениками
21/09/2018
0
З 30 вересня по 5 жовтня Київ прийматиме 56-й Конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC).За словами представників оргкомітету, іноземних гостей познаймлять не лише з українською культурою, а й кухнею. Зокрема, гостям запропонують скуштувати борщ, сало з часником і вареники.Свою участь у Конгресі WBC підтвердили Леннокс Льюїс, Евандер Холіфілд, Хуліо Сезар Чавес, Олександр Усик, Ріддік Боу, Ерік Моралес і інші легендарні боксери минулого. Загалом до Києва прилетять близько 600 учасників конгресу з 160 країн світу
Ломаченко та Усик у ТОП-10 найкращих боксерів світу за версією BWAA
11/08/2018
0
Василь Ломаченко очолив ТОП-10 найкращих боксерів світу незалежно від вагової категорії. Рейтинг представила Асоціація журналістів Америки, які пишуть про бокс (BWAA). Першість в рейтингу Василь утримує вже третій місяць поспіль. У десятці присутній ще один титулований український боксер, абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик, якого журналісти поставили на 8-е місце
Віталій Кличко увійшов до Міжнародної зали боксерської слави
11/06/2018
0
"Вічний" чемпіон світу за версією WBC у суперважкій вазі Віталій Кличко - перший із українців, хто увійшов до Міжнародної зали боксерської слави, повідомляє Klitschko-brothers. За традицією новий член зали слави повинен залишити відбиток свого кулака. Українець не став винятком.Міжнародний зал боксерської слави (International Boxing Hall of Fame) – зал слави і музей боксу, створений, щоб вшанувати тих, хто зробив великий внесок у розвиток боксу