Спорт

Ломаченко та Усик у ТОП-10 найкращих боксерів світу за версією BWAA
11/08/2018
0
Василь Ломаченко очолив ТОП-10 найкращих боксерів світу незалежно від вагової категорії. Рейтинг представила Асоціація журналістів Америки, які пишуть про бокс (BWAA). Першість в рейтингу Василь утримує вже третій місяць поспіль. У десятці присутній ще один титулований український боксер, абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик, якого журналісти поставили на 8-е місце
Віталій Кличко увійшов до Міжнародної зали боксерської слави
11/06/2018
0
"Вічний" чемпіон світу за версією WBC у суперважкій вазі Віталій Кличко - перший із українців, хто увійшов до Міжнародної зали боксерської слави, повідомляє Klitschko-brothers. За традицією новий член зали слави повинен залишити відбиток свого кулака. Українець не став винятком.Міжнародний зал боксерської слави (International Boxing Hall of Fame) – зал слави і музей боксу, створений, щоб вшанувати тих, хто зробив великий внесок у розвиток боксу
Фітнес-тренер з Івано-Франківська перемогла на чемпіонаті Європи
28/05/2018
0
Фітнес-тренер з Івано-Франківська Лілія Орєхова перемогла в одній із номінацій на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу та атлетизму WBPF (World Bodybuilding and Physique Sports Federation), який відбувся 24-27 травня у Словаччині. Лілія стала зіркою інтернету після того, як почала публікувати у соцмережах фото зі свого відпочинку та тренувань
Еліна Світоліна виграла престижний турнір у Римі
20/05/2018
0
Еліна Світоліна виграла престижний тенісний турнір InteBNLdItalia категорії Premier5 серед жінок, який завершився у Римі. Українка обіграла у фіналі першу ракетку світу Сімону Халеп з Румунії
Три медалі здобули українські атлети на Gutenberg Marathon Mainz
07/05/2018
0
Іван Бабарика (марафон) і Марина Немченко (півмарафон) вибороли золоті медалі на марафоні Gutenberg Marathon Mainz, який відбувся в німецькому Майнці. Срібною призеркою у марафоні стала Ірина Масник
Золотий тріумф України на Чемпіонаті світу з хортингу
23/04/2018
0
Збірна України з хортингу посіла І загальнокомандне місце на ІІІ Чемпіонаті світу, який проходив у м.Даугавпілс (Латвія) з 20 по 23 квітня. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 15 країн. Також варто відзначити 13-річного Олександра Тишка, який здобув перемогу у своїй ваговій категорії. Хортинг - порівняно молодий вид єдиноборств, який з'явився менш ніж 10 років тому в Україні і став поширюватися в країнах Європи і світу