Спорт

Золотий тріумф України на Чемпіонаті світу з хортингу
23/04/2018
0
Збірна України з хортингу посіла І загальнокомандне місце на ІІІ Чемпіонаті світу, який проходив у м.Даугавпілс (Латвія) з 20 по 23 квітня. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 15 країн. Також варто відзначити 13-річного Олександра Тишка, який здобув перемогу у своїй ваговій категорії. Хортинг - порівняно молодий вид єдиноборств, який з'явився менш ніж 10 років тому в Україні і став поширюватися в країнах Європи і світу
Українка взяла "срібло" на етапі Кубка світу з художньої гімнастики
16/04/2018
0
На другому етапі Кубка світу з художньої гімнастики, який проходить в італійському місті Пезаро, Влада Нікольченко виборола срібну медаль у вправах з булавами. Загалом Україна була представлена в трьох фіналах: з булавами, з м'ячем і з м'ячем/скакалками
Вперше український баскетболіст став чемпіоном США
31/03/2018
0
Форвард молодіжної збірної України з баскетболу, Михайло Ягодін з Одеси, став чемпіоном американської Національної спортивної асоціації коледжів (NJCAA) у складі "South Plains". Як повідомляє прес-служба БК "БІПА-Одеса", Михайло став першим українцем, який досяг такого результату. Михайло виступав за юнацькі збірні України різних вікових груп, а зараз є гравцем збірної U-20, яка влітку гратиме в фіналі чемпіонату Європи в Німеччині
Ганна Кривонос виборола срібло на ЧС з біатлону в Отепяе
01/03/2018
0
Ганна Кривонос виборола срібло в індивідуальній гонці на юніорському чемпіонаті світу з біатлону, який стартував в естонському Отепяе. Беззаперечну перемогу здобула спортсменка з Польщі Каміла Жук, бронзова медаль дісталася Ірині Казакевич з Росії
Українські легкоатлети підкорюють спортивні подіуми
23/01/2018
0
На Міжнародних легкоатлетичних змаганнях у приміщенні, які відбулися в Усть-Каменогорську (Казахстан), українські спортсмени вибороли дві медалі, повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.Віталій Бутрим виграв змагання з бігу на 400 м, а Олександр Малосілов у секторі для потрійного стрибка став срібним призером.Варто також нагадати, у січні 2018 ц.р. Руслана Цихоцька виграла змагання у потрійному стрибку на турнірі, який відбувся у Нью-Йорку
Василь Ломаченко - кращий боксер 2017 року
26/12/2017
0
Авторитетне видання BoxingScene оголосило чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василя Ломаченкоа переможцем 2017 року. Українець випередив Ентоні Джошуа і Теренса Кроуфорда. Журналіст Майкл Розенталь зазначив, що Ломаченко поєднує в собі кращі характеристики таких боксерів, як Менні Пакьяо і Флойд Мейвезер-молодший