Спорт

16-річна Каміла Грищенко - чемпіонка світу із швидких шахів
17/09/2019
0
16-річна Каміла Грищенко з Краматорська  посіла п’яте місце в швидких шахах, а в бліці перемогла на молодіжному Чемпіонаті світу, який завершився в Гранаді, Іспанія. Участь у турнірі взяли 178 спортсменів з 22 країн. Раніше дівчина неодноразово вигравала регіональні і всеукраїнські змагання; у минулому році Каміла Грищенко здобула титул чемпіонки Європи зі швидких шахів серед дівчат до 16 років
Ірина Геращенко знову перестрибала всіх
05/09/2019
0
Легкоатлетка Ірина Геращенко здобула золоту медаль на міжнародному легкоатлетичному турнірі Calla Dei Castelli, який відбувся у Беллінцоні, Швейцарія. Результат українки - 1,94 м
Віктор Гладкий - чемпіон світу-2019 з пауерліфтингу серед юніорів
29/08/2019
0
Віктор Гладкий виборов золоту медаль на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів, який триває у місті Рейджана, Канада. Українець показав найкращий результат у ваговій категорії до 83 кг серед юніорів: у присіданнях зі штангою - 312,5 кг, у жимі лежачи - 240 кг, у тязі - 287,5 кг. Переможна сума триборства Віктора склала 840 кг
Україна - господарка ЧС з мініфутболу 2021 року
01/08/2019
0
Україна (м.Київ) виборола право на проведення Чемпіонату світу з мініфутболу у 2021 році. Про це повідомили у прес-службі Федерації мініфутболу України. Варто зазначити, що головним конкурентом столиці України в отриманні права на проведення престижних змагань виступив Дакар (Сенегал)
17-річна Дарина Снігур виграла юніорський Вімблдон
13/07/2019
0
17-річна тенісистка Дарина Снігур виграла юніорський Вімбілдон. У фіналі на турнірі серії Гренд Слем киянка обіграла американку Алексу Ноель з рахунком 6:4, 6:4. Таким чином, Снігур стала другою українкою, якій підкорився юніорський Вімблдон. У 2004 році аналогічний результат досягла Катерина Бондаренко
Катерина Лазаренко виграла юніорський турнір у Франції
29/06/2019
0
14-річна Катерина Лазаренко виграла юніорський турнір Європейської тенісної федерації, який відбувся у місті Вільнев-лез-Авіньйон, Франція.   Юна спортсменка провела п'ять матчів на турнірі й не відалла суперницям жодного сету