Спорт

Українські русалоньки вибороли сім золотих медалей у Парижі
09/03/2020
0
Українські русалоньки здобули сім золотих медалей на етапі Світової серії FINA з артистичного плавання у Парижі. Українки стали найкращими у таких категоріях: - сольні виступи - Марта Федіна (довільна та технічна програми); - дует - Марта Федіна та Анастасія Савчук (довільна та технічна програми); - командні змагання: вільний стиль, гайлайт та вільна комбінація. Маючи в арсеналі сім золотих медалей, українська збірна посіла перше місце у загальному медальному заліку
П'ять медалей виборола українська гімнастка у Будапешті
27/02/2020
0
Єва Мелещук виборола низку нагород на щорічному Міжнародному турнірі з художньої гімнастики "Gracia Cup", який відбувся у Будапешті. Українська грація стала срібною призеркою у багатоборстві, у вправах з обручем, м’ячем, булавами та стрічкою
Харків'янка стала чемпіонкою світу з важкої атлетики
31/01/2020
0
Ірина Деха з Харкова виборола Кубок світу з важкої атлетики, який відбувся у Римі. Українці не було рівних у ваговій категорії до 76 кг.  Спортсменка підняла у ривку 106 кг і 130 кг — у поштовху
Олена Підгрушна виграла гонку в Австрії
06/01/2020
0
Біатлоністка Олена Підгрушна виборола золоту медаль Кубка Австрії, який приймав Хохфільцен. Українка випередила всіх у суперкороткій індивідуальній гонці – п’ять кіл по 1 км. Олена виступила на Кубку Австрії в межах підготовки до наступних етапів Кубка світу і Кубка IBU. Четвертий етап Кубка світу з біатлону триватиме з 9 до 12 січня в німецькому місті Обергоф
Українські фігуристи перемогли на турнірі у Туреччині
02/12/2019
0
Танцювальний дует юніорів Марії Голубцової і Кирила Білоброва виборов золоті медалі на традиційному міжнародному турнірі Bosphorus Cup 2019, який відбувся у Стамбулі. Пара продемонструвала найкращий результат як в довільному, так і короткому танці
Українські більярдисти у трійці найкращих у світі
19/11/2019
0
Яна Василова та Владислав Денисов стали бронзовими призерами Чемпіонату світу з більярдного спорту серед юніорів, який відбувся у Мінську (Білорусь). Українці увійшли до трійки лідерів у змаганнях "Вільна піраміда"