Солотвино - властивості ізраїльського курорта в Україні

05/05/2014

Солотвино - невелике селище в Тячівському районі (Закарпатська область), яке відоме своїми соляними озерами. Найбільше з них - Кунігунда. Температура води влітку в ньому - до 26-27°С. Солоність води - до 200 проміле, майже як в ізраїльському Мертвому морі.

Вода в озерах термальна, мінеральна та солена з рідкісними елементами. У солоному розчині і палаговій грязі присутні: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій. Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні багатьох захворювань. Берег і дно озера вкриті шаром лікувальної грязі чорного кольору, яка дуже сприятливо впливає на шкіру людини.

Поряд з озерами є соляні печери - єдині в Україні і СНД солекопальні, в яких можливе лікування в підземних умовах, а також поєдання спелеотерапії (метод немедикаментозної реабілітації та лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів - соляних шахт і карстових печер) і бальнеогрязелікування з використанням розсолу і грязей озер. Найглибший лікувальний заклад в Україні розміщений в Солотвино на глибині 300 метрів. 

У соляних печерах є алергологічна клініка, розташована на суцільному масиві солі. Саме цей природний фактор забезпечує практично 85-90% виліковування хворих протягом декількох лікувальних курсів, середня тривалість яких становить 24 дні.

 

Серед 23 захворювань, які тут лікують, є такі розповсюджені і важковиліковні, як астма, артрит, ревматизм, радикуліт, шкірні захворювання (екзема, псоріаз) і т. д.

У соляних печерах Солотвино найчистіше повітря - тут міститься в 10 разів менше мікроорганізмів, ніж в операційній. Воно насичене біоактивним аерозолем хлористого натрію, оздоровлює слизову дихальних шляхів. У соляній товщі практично немає радіації і електромагнітних хвиль, алергенів і шкідливих газів.

Цілий рік під землею температура 22-23 градуси , вологість 20-40%. Тривала дія цього повітря за 18-22 сеансу може повністю вилікувати дитину від алергії , бронхіальної астми та інших захворювань бронхів (до 95-97 %) і полегшує на декілька років життя дорослого хворого (ефективність 84-87%).

Для всіх, хто віддає перевагу оздоровчому туризму в Україні, спелеотерапія в солотвинських шахтах - чудова нагода поліпшити стан здоров'я та здійснити профілактику різних захворювань.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі