Солодка фортеця, подільські сувеніри, подорож електромобілем на відкритті турсезону у Кам'янці-Подільському

05/04/2015

Кам’янець-Подільський – місто, на території якого було поселення ще давніх трипільців. Сьогодні в його пам’ятках історії і архітектури, звичаях, традиціях можна побачити сліди, які залишилися від римлян, давніх предків слов’ян, литовців, поляків, турків і вірмен. Доторкнутися до історії різних віків, відчути себе героєм усіх епох, скуштувати страви, виготовити сувеніри, послухати поезію і прозу, заспівати пісню чи виконати танець тих народів, які проживали в місті, пропонується в Програмі офіційного відкриття туристичного сезону-2015.

25-26 квітня Старе місто стане майданчиком для презентації історичних і культурних перлин, що зростали протягом віків в одному місті України, "квітці на камені" - Кам’янці-Подільському.

До підготовки історичних майданчиків долучилися музейні працівники, реконструктори, співаки і танцюристи, кухарі і пекарі - знавці давніх рецептів, ті, хто шиє історичні костюми, хто робить зачіски різних епох, хто знає давні ремесла і військову справу. 

У програмі заходу:

- регіональний туристичний форум "Поділля – земля вражень": розкриття можливостей пізнавального, подієвого, ділового, зеленого (еко), спортивного (екстремального) туризму; презентація віртуальної екскурсії Кам’янцем-Подільським в проекті "OpenUKRAINE", інформаційного проекту "Подорожуй Україною"; нагородження переможців конкурсу "Привітне місто";

- створення фортеці із солодкої здоби руками юних кам’янчан;

- містечко подільських майстрів - подільські сувеніри створюватимуться прямо на очах відвідувачів;

- показ найяскравіших фестивалів міста: "ФОРПОСТ", "РЕСПУБЛІКА", "СоборнаФест", "ОктоберФест", "Опера в мініатюрі";

- вперше на відкритті туристичного сезону - екскурсія Кам’янцем-Подільським на електромобілі;

- для активних і драйвових туристів - День активного туриста: скелелазіння, ВМХ, воркаут, велопробіги, вело-екскурсій, квести;

- молодіжний флешмоб "У Кам’янця обличчя юне!" у контексті участі міста (першого та єдиного українського міста)  у конкурсі Європейського молодіжного форуму Ради Європи на отримання статусу Молодіжної столиці Європи 2018 року.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі