П'янка "Калина": у київській кондитерській говорили про вино

29/08/2014

У рамках глобального руху Travel Massive на зустрічі фахівців Тревел індустрії, мандрівників, блогерів, туристичних медіа, представників авіакомпаній, готелів, яка відбулася 28 серпня у столичному кондитерському домі "Калина"сомельє Валерій Нетеча (випускник Московської школи вин і високої гастрономії "Ностальжі" 2008) провів майстер-клас з дегустацією вин, які мають історію.

Зокрема, присутні на заході змогли продегустувати італійські та французькі вина (сухі, напівсолодкі, солодкі), а також дізнатися, як відрізнити якісне вино від неякісного; з огляду на колір визначити "вік" вина, почути рекомендації винного експерта щодо поєдання запропонованих вин із гастрономічними стравами.

"Про термін витримки вина свідчить його колір: чим темніший, тим більший термін. Тому перед тим, як купляти вино, уважно подивіться на колір вина та візьміть до увагу його вартість. Справжні вина середнього терміну витримки (або ще більшого) не можуть коштувати дешево (в районі 50-70 грн. за пляшку). Їх вартість буде орієнтовно 150-200 грн.", - зауважив Валерій.

 

"Якщо ви хочете заощадити свої гроші та придбати пляшку якісного та справжнього вина, ідіть до спеціалізованих магазинів (у Києві, наприклад, Good Wine), та в жодному разі не сподівайтеся придбати якісний напій у торгівельних мережах, таких як Сільпо, Ашан, тощо", - порекомендував на останок сомельє.

Учасники заходу не могли не запитати у Валерія про його оцінку вітчизняним виробникам вина: що заслуговує на увагу, а що - ні. На великий подив, Валерій категорично висловився з приводу низькосортності продукції винного заводу "Массандра". За його словами, кримська марка "тримає споживачів на гачку" завдяки широкій промоції, гучності бренду, однак якість вина та технологія його виробництва далекі від еталону.

Серед відомих українських виробників винної продукції (ТБ "Шабо", "Коблево", "Золота амфора", Голіцинські вина), Валерій порекомендував Шабо Брют та Шабо Резерв та з певною натяжкою вина господарства  "Вина Князя Трубецкого".


Партнерами заходу виступили: IATI - International Air Travel Index (www.iati.com.ua), компанія ТревелСіМ (https://www.facebook.com/TravelSiM.ua), Shubina Concept Design (https://www.facebook.com/KsenyaShu) та  Victoria Bredikhina (https://www.facebook.com/VictoriaBredikhina).

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі