ТОП-23 місць, які українці люблять найбільше

29/09/2014

З 8 по 20 вересня в мережі Фейсбук тривало опитування "Моє найулюбленіше місце в Україні", яке було приурочене до Дня туризма в Україні.

За результатами опитування, було складено ТОП-23 місць, які українці люблять найбільше.

Учасникам пропонувалося надіслати 1-2 фото свого улюбленого для відвідування та відпочинку місця (місць) в Україні й додати до них стислий опис - місце знаходження та його "родзинку".

1. Кінбурнська коса (Миколаївська область)

"Тихий рай поміж Дніпро-Бузьким лиманом та Чорним морем із запахом чебрецю степових озер із молочної температури водою. Це рай для птахів і риб".

2. Одеса

"Місто, як на мене, має свою цікаву й неповторну атмосферу. Буваю переважно на фестивалі (2 дні та 2 ночі). Захоплює місцева архітектура, корінні мешканці та котенята у старих одеських двориках).


3. Гори Демерджі (Крим)

"Самое любимое, знаковое и значимое для меня место в Украине находится в Крымских горах. Это горы Демерджи (Северная и Южная).


4. Менський зоопарк (Чернігівська область)

"Очаровывающий совершенно неподдельной любовью к животным, не ограничивающий общение зверей и детей и формирующий ответственное отношение к себе и миру. Красивые ухоженные животные и очень демократичная, домашняя атмосфера".

5. Кам'янець-Подільський (Хмельницька область)
"Мощеные улочки, запах кофе и свежей выпечки. Дух захватывает от вида с Новоплановского моста на Смотричский Каньон. Помимо самой крепости, поразили Александро-Невский собор и собор Петра и Павла. Недалеко от Каменца - городок Хотин. Хотинская крепость - на мой вкус, самая красивая в Украине."


6. Вал (Дитинець)

"Древнейший храм Киевской Руси, который сохранился до нашего времени -Спасо-Преображенский собор. Археологи утверждают, что фундамент храма был заложен на пару лет раньше, чем знаменитая София Киевская. Возле собора можно увидеть памятник благоверному князю Игорю, Борисоглебский собор (первый на Руси, освященный в честь этих святых) и Черниговский коллегиум (древнейшая школа на Левобережье)".


7. Пирогово

"Атмосфера умиротворения и удивительной гармонии, буколистические пейзажи, погружение в размеренную жизнь украинского села в лучшем ее проявлении - мальвы, мельницы, пшеница, деревянная церковь, тишина... Рай для фотографа, для остальных - возможность душевно отдохнуть".
 

8. Андріївський узвіз

"Вулиця-музей, яка увібрала в себе "золото" українців - вироби майстрів милують око й спонукають ще більше пишатися українцями.
Андріївська церква - одна з головних прикрас, яка надає вулиці величі, світла та духовності. Замок Річарда - будівля-примара, яка залишається загадкою дя багатьох. Лиса гора, 3 будинки з номером "13", музей М.Булгакова, Музей однієї вулиці - це все Андріївський узвіз. Затишне місце для зустрічі з друзями, знайомими та діловими партнерами та колоритне - для прогулянок з іноземними гостями".

9. Карпати

"Украинские Карпаты летом - это восторг и волшебство. Множество хороших отелей с европейским сервисом, оборудованных большими бассейнами, шезлонгами и спа-зонами. Невероятная природа, действительно по красоте не уступающая зимним карпатским пейзажам. Для детей и взрослых - прокат велосипедов и оборудованные горные маршруты".


10. Львів

"Куди б не занесла доля: чи то у Вашингтон, чи то в Пекін, чи в Київ - не забуваю, що я зі Львова. Львів - в мені, Львів - це я. Сирість дощів, тепло сонця і запах цвіту в парках - ... З висоти Ейфелової вежі на мене "дивитиметься" Високий Замок, а із лондонського Біг Бену звучатиме музика Ратуші ... І так буде всюди, де б я не була. Для мене Львів - це маленька казка, де живуть люди з великими серцями".


11. Древній Київ в "Парку Київська Русь"
"Парк, который находится под Киевом - это Киев 5-13 века в масштабах 1:1. Кто не был там тот не знает, кто такие украинцы и что такое настоящая Киевская Русь. Сегодня в Древнем Киеве можно увидеть полностью воссозданное Предградье и многие сооружения Детинца Киева. В том числе и Михайловские ворота, ворота Великого Ярославого двора, требушеты и катапульты, ладью 9-11 вв. и многое другое. В Древнем Киеве можно примерить одежду, которую носили наши предки в Киевской Руси, а также попробовать традиционную для тех времен пищу, пострелять из лука, покататься верхом, и принять участие в других развлечениях. В Древнем Киеве часто проходят различные фестивали и реконструкция боев средневековья нашей истории".

12. Іллічівськ (Одеська область)
"Імпонує його затишність, компактність, інфраструктурність та чистота. Особливо, відчувається любов мешканців до свого міста в оздобленні прибудинкових територій".

13. Моршин взимку (Львівська область)

14. Чернівці
"Місто, де є все: Париж і Відень, узвишшя і низини, таємниця і відкритість, краса і незграбність, столична жвавість і провінційний затишок... Чернівці - місто, де щороку найгарніша весна, найтепліше літо, найромантичніша осінь і найказковіша зима... Чернівці - це місто, де всім добре, місто, в яке неможливо не закохатися і в яке неможливо не повернутися".

 

15. Зелена бухта, Крим.
"Крим - це Україна. Запах хвої та цикади, можливість жити повнісіньким відлюдиником, обабіч метушні, смачний сир та хліб у татар".

16. Чернігів
"Древнє, гарне, улюблене, патріотичне місто над Десною".

17. Озеро Синевир
"Озеро, яке наділяє силою, дарує душевний спокій та надихає на мрії".


18. Софіївський парк (Черкаська область)
"Місце для справжніх романтикі, а також мрійників та людей, які люблять провести час наодинці з античністю".


19. Хрещатик (Київ)

"Найкоротша головна вулиця серед столиць європейських міст, очевидець багатьох важливих подій - серце Києва. Поєднання історичних будівель, цікавої архітектури та сучасних магазинів. Особливо, вулиця чарує, коли цвітуть відомі київські каштани".


20. Тунель Кохання (Клевань, Рівненська область)
"Місце, в якому сама природа єднає серця".


21. Сорочинський ярмарок (Полтавська область)
"Завжди цікаво подорожувати місцями українського письменника Миколи Гоголя. Ярмарок - чудове дійство, які презентує Україну - її традиції, кухню, культуру, мистецтво та таланти у повній красі".


22. о.Хортиця (Запорізька область)
"Якщо ви хочете відчути на собі козацький дух, познаймотися з представниками славетного Війська Запорізького, відвідати знаменитий козацький куліш, спробувати себе у ролі вершника або доблесного воїна - острів Хортиця чекає на вас".


23. Десна у Чернігівській області


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі