Швейцарцям прийшовся до смаку український шоколад

25/04/2014

"Ми організували виставку 20 років.  Починали з Франції, потім почали проводити салони в інших містах світу. Цього року найважливіша для нас подія - дебют України на виставці", - Франсуа Жанто, засновник і організатор виставки Salon du Chocolat.

Кондитерська корпорація ROSHEN стала першою українською компанією, яка представила свою продукцію на найбільшій й престижнішій виставці Salon du Chocolat у Швейцарії.

Українська корпорація представила на своєму стенді 20 видів шоколаду - в категоріях "темний молочний", "екстрамолочний", "екстрачорний", шоколад лінійки Bitter, екстрачорний шоколад лінійки Origin, "брют".

Кожен відвідувач мав можливість спробувати шоколад і дати йому свою оцінку в тест-зоні. Протягом трьох днів продукцію ROSHEN продегустували понад 2 тисячі осіб.

 

Кондитер Рольф Мюрнер - переможець чемпіонату світу з кулінарії, автор книг з кулінарії, керівник школи кондитерського дизайну Swisspastrydesign був приємно вражений українським продуктом: "Я вважаю просто чудовим екстрамолочний шоколад Classic з карамелізованими лісовими горіхами. Я не бачу різниці в якості порівняно зі швейцарським шоколадом. Чорний шоколад Classic - найбільш популярний, з вмістом какао 56%, у нього дуже своєрідний смак. Я був позитивно здивований! Я такого не пробував ніде - ні в Швейцарії , ні у Франції".

Цього року на Salon du Chocolat свою продукцію представили близько 50 кондитерських компаній з Швейцарії, Франції, Італії, Німеччини та інших країн. Cалон в Цюріху зібрав понад 16 тисяч ласунів.

"Рошен" (ROSHEN) - кондитерська корпорація, один з найбільших світових виробників кондитерських виробів. У рейтингу Candy Industry Top-100 входить в першу двадцятку. ROSHEN виробляє до 320 найменувань продукції бездоганної якості (шоколадні і желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти). Загальний обсяг виробництва становить 450 тисяч тонн на рік. Продукція експортується в 30 країн світу, на європейському ринку ROSHEN представлена торговою маркою Bonbonetti.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі