Шоколад Millennium можна буде купити у глобальній мережі супермаркетів 7 Eleven

06/11/2015

У 2015 році українська компанія Millennium, продукція якої вже експортується до 15 країн світу, почала експансію на ринок шоколаду Азії і вже уклала успішні контракти з великими імпортерами з Південної Кореї, Сінгапуру, Австралії, Гонконгу і Макао. Зокрема, шоколад Millennium вже найближчим часом з'явиться на полицях Всесвітньо відомої мережі супермаркетів 7 Eleven.

Нові контракти були укладені в рамках участі Millennium у найбільшій продуктовій виставці Азіатсько-Тихоокеанського регіону - Гонконг Food Expo +2015. На виставці було представлено 1200 експонентів з 24 країн світу, а Millennium став першим українським виробником кондитерських виробів, який взяв участь у даному заході.

"Участь у настільки масштабній виставці - це велике досягнення для компанії Millennium, адже на сьогоднішній день Азія вважається одним з найперспективніших продовольчих ринків світу. Ми представили наші найкращі продукти, які з'явилися завдяки багаторічним напрацюванням співробітників компанії, і плануємо й надалі підтверджувати найвищі стандарти якості нашої продукції", - прокоментував Генеральний директор фабрики Millennium Євген Шарінов.

Шоколадна фабрика Millennium заснована у м.Дніпропетровськ у 1999 році. На сьогоднішній день компанія є одним з найбільших виробників шоколаду і цукерок в Україні. Випускає цукерки та шоколад під торговими марками Millennium, "Любимов", Оскар ле Гран, Дісней.
Посідає третє місце після фабрик Roshen і Kraft Foods.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі