Сестри-близнючки з Броварів підкорили серця британців

10/11/2015

Дует Ані та Соні Купрієнко (м.Бровари) "Bloom Twins" у Великобританії відомий куди більше, ніж в Україні. На думку лондонських критиків, дівчата, які співають у стилі dark pop, успадкували музичну традицію Торі Амос і Кейт Буш.

В Англію дівчата потрапили завдяки продюсеру Олені Чубуклієвій - у минулому українська співачка і модель, басистка популярного жіночого тріо Sister Siren. Коли група була на межі розпаду, вона почала шукати нових учасниць - тоді її й познайомили з сестрами Купрієнко.

Приїхавши до Туманного Альбіону, Аня та Соня підписали контракт з модельним агентством, в якому починала Лана дель Рей, брали участь у показах лондонського Тижня моди, знімалися для італійського Vogue. Записуються на тій же студії в Західному Лондоні, де працювала Емі Уайнхаус. 

За перший англомовний кліп "Fahrenheit" дівчата отримали нагороду MTV IGGY Artist of the Week.

Час від часу мешканки Туманного Альбіону з'являються в Україні. 

"Незважаючи на те, що ми живемо і працюємо в Лондоні, наші серця і думки - з нашими братами і сестрами, які взялися за руки й прокричали: "Ми заслуговуємо на краще". Кавер на хіт Боба Марлі "Get Up Stand Up" проілюстрований кадрами з подій на Майдані у лютому 2014 року.

Джерело


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі