"Сердечні" місця в Україні

09/12/2014

"Закохане серце" та дерево кохання по-одеськи
Композицію встановили біля Тещиного моста у 2011 році. Інсталяція має вигляд об’ємного металевого серця, який складається з прутів.

Триметрове дерево кохання знаходиться у Міському саду (вул.Дерибасівська).

Пам'ятник 41 серцю в Рівному
Над пам'ятником, який з'явився у місті 4 роки тому, працювали ковалі з 12 областей (19 міст) України та голландський майстер Хууб Сенсен. Кожне серце має свою форму та значення: назви міст, з фігурками ангелів всередині, кручені. Серця зроблені із заліза і вкриті антикорозійним покриттям. Тривала робота три місяці.

Висота інсталяції - 2 м.

Величезна фігура символізує єдність українців з різних регіонів.


"Серце кохання" у маленькому Парижі
Серце "забилося" у Чернівцях у 2006 році. Всередині комозиції вмонтована гойдалка зі стрілою, на якій різними мовами викарбувані зізнання в коханні. Цікаво є те, що з будь-якого боку можна побачити тільки частину латунного серця - лише, коли двоє сідають поруч на гойдалку, перед ними з’являється напис "Я тебе кохаю".

"Серце закоханих" на Донбасі
У 2012 році у місті Горлівка (Донецька область) з’явилася скульптурна композиція "Серця закоханих" - конструкція з великого металевого серця, прикрашеного безліччю обручок та меншого серця всередині. Свої "замки кохання" закохані вішають на металеві прути.


Кіровоградьке серце
У місті Світловодськ (Кіровоградська область) інсталяція "Серце кохання" з'явилося у липні 2012 року. З того часу місце стало улюбленим серед закоханих людей.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі