"Розумний" шолом для танкістів - унікальна розробка ветерана АТО

08/04/2019

"Розумний" шолом для танкістів, який здатен бачити крізь броню та показувати ціль - українці розробили систему модернізації важкої броньованої техніки Land Platform Modernization Kit.

СЕО стартапу є ветеран АТО Михайло Гречухін пояснює: "Ми встановлюємо на бойовій машині камери, з яких інформація поступає на шолом. Він показує розташування нашої та чужої техніки, вогневих точок. Система виводить кожному члену екіпажа необхідні для його функцій показники. Механік побачить карту місцевості, а навідник - цілі, по яким треба вести вогонь".

Шолом створений на базі розумних окулярів Microsoft HoloLens.

Крім окулярів в апаратну частину входять: сервери, камери з оптичною стабілізацією, розташовані на зовнішньому корпусі, і маніпулятор для управління системою. Програмна частина забезпечує "склеювання" потокового відео в режимі реального часу.

Стартап було представлено на спеціалізованій виставці в Абу-Дабі. В результаті - LimpidArmor підписав контракт з еміратським дилером і виробником озброєння IGG. Ще з декількома іноземними компаніями ведуться переговори.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі