Ректор УжНУ 6 років поспіль викладає на престижних в Європі курсах

11/02/2015

Ректор Ужгородського національного університету, доктор медичних наук, професор Володимир Смоланка - єдиний представник з пострадянського простору, який читає лекції для нейрохірургів віком від 25 до 40 років на курсах Європейської асоціації нейрохірургів. Володимир вже шостий рік поспіль читає лекції.

Курси Європейської асоціації нейрохірургів (куди входять 30 нейрохірургів) – це найвищий рівень післядипломної підготовки у Європі. Програма навчання складається з лекцій, практичних занять, групових дискусій, круглих столів із різних проблем нейрохірургії. Цикл навчання закінчується іспитом та відповідно сертифікацією за досить високими критеріями.

На початку 2015 року у Швеції відбулася чергова сесія чотирирічної програми курсів Асоціації. Цьогорічна загальна тематика курсів для лікарів з різних країн Європи – судинні захворювання головного мозку. Під час навчання оцінюється не лише рівень знань випускників курсів, а й рівень лекторів. Якість викладання ранжується за спеціальною рейтинговою системою: якщо викладач отримує удвічі менше балів, ніж встановлений мінімум, його вилучають зі складу тренувального комітету Асоціації.

За всю історію існування курсів лише двоє українських нейрохірургів склали іспит. Обоє – з Ужгорода.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі