Птахофабрика на Київщині модернізується

13/04/2015

ПрАТ "Агрофірма Березанська птахофабрика" (с.Садове, Київська область) - одне з провідних підприємств України, яке спеціалізується на виробництві курячих яєць.

На птахофабриці - повністю автоматизовані й модернізовані всі виробничі процеси, що забезпечує високу якість продукції, підтверджену есертифікатом ISO, та робить її конкурентоспроможною не лише в Україні, але й за її межами - Грузії, Вірменії, ОАЕ та країнах Африканського континенту.

На птахофабриці утримуються 1,2 млн. курей. Для отримання високої продуктивності птиці створені оптимальні умови: температура і вологість повітря визначаються і реєструються систематично, а сучасні автоматизовані системи контролю мікроклімату дозволяють фіксувати протягом доби всі зміни цих показників.

Також до основних факторів зовнішнього середовища, що обумовлюють продуктивність птиці, на підприємстві відносять: годування, світловий режим, щільність посадки птиці, її можливість рухатися і ін. Молодняк і дорослу птицю годують з урахуванням норм обмінної енергії, протеїну, мінеральних речовин і амінокислот у кормах, які є високоякісними, без використання штучних добавок.

Яйця сортують, маркують і упаковують, після чого вони зберігаються до моменту реалізації в сухому, чистому сховище зі спеціальною температурою і вологістю. Тара, пакувальні матеріали і транспортні засоби відповідають вимогам санітарії та нормативним документам для забезпечення цілісності та товарного вигляду яєць при транспортуванні і зберіганні.

Суворий санітарно-епідеміологічний режим на підприємстві виключає потрапляння у цех (а головне - в продукцію) будь-яких інфекцій: система санпропускників, вентиляції та кондиціонування, санітарний контроль та спецодяг є головними складовими умов роботи кожного з 300 працівників птахофабрики.

Одним із шляхів забезпечення стабільного попиту і збуту в разі перевиробництва є переробка яєць. Сухі і рідкі яєчні продукти використовуються у виробництві соусів, напівфабрикатів, випічки і макаронних виробів, а термін їх зберігання більш тривалий, ніж яєць. При цьому перероблені продукти ідентичні харчовим яйцям і за смаковими, і за поживними якостями. 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі