Продовження Smart Koala: з’явилося одразу два сезони

22/11/2017

На початку 2017 року українська компанія "Смарт Коала" представила інноваційний продукт – стартовий набір Koala Пізнавала "200 Перших Слів": Розумну Ручку та книга до неї.

Інтерактивні книги Smart Koala пропонують новий підхід у навчанні дитини – простий, але цікавий, сучасний, але зрозумілий, такий, що побудований у формі гри. Навчання зі Smart Koala – це ігровий процес, що приваблює наймолодших, юних особистостей та, навіть, найсерйозніших батьків. Вагомою перевагою є можливість займатися як самостійно (книги абсолютно безпечні для дітей), так і разом з батьками (дорослі із задоволенням візьмуть участь у пізнавальних іграх).

Книга відкрила новий підхід у навчанні дітей іноземним мовам від 2 років. Протягом року користувачі стартового набору чекали на наступні книги від компанії, адже продовження стане справжньою системою навчання.

Команда Smart Koala не підвела своїх прихильників. На початку листопада 2017 року у продажі з’явилося одразу дві книги продовження: Koala Пізнавала "200 Перших Слів" (Сезон 2) та Koala Пізнавала "200 Перших Слів" (Сезон 3).

До вивчення пропонуються нові захоплюючі теми, складніші слова, фрази та діалоги.

Система навчання від Smart Koala реалізується через взаємодію трьох учасників процесу: учня, книги та Розумної Ручки.

Розумна Ручка безкоштовно відтворює всю інформацію з книг від Smart Koala; суттєво пришвидшує процес навчання дітей від 2 до 10 років, а також надає можливість записувати власний голос для перевірки та порівняння вимови.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі