Про закарпатські цукерки дізнається весь світ

14/07/2016

У селі Берегшурань (Угорщина) працює фабрика Fruitbonbon Ltd., яка спеціалізується на виготовленні, в основному, різних сухофруктів у шоколаді (чорнослив, курага, персик, інжир, фінік), пише Mukachevo.net.

Практично вся продукція виготовляється вручну на Закарпатті, в угорському селі працює лише пакувальний цех.

Цукерки виготовляють за спеціальним рецептом – шоколад замовляють на Дніпропетровщині, а чорнослив імпортують з країн Ближнього Сходу, хоча у майбутньому засновники СП Gold Desserts Kft. Аттіла Варга та закарпатський підприємець Іван Галамбіца мріють, щоб вся продукція була вітчизняною. Виробнича лінія – також українського виробництва. 

Підприємство Gold Desserts Kft було засновано у 2013 році. Мета підприємців (директор - Аттіла Варга та Іван Галамбіца із Закарпаття), щоб про унікальні цукерки з м.Буштино дізнався весь світ (солодку продукцію через інтернет вже замовляють в Європі та навіть Америці). Через рік заклали капсулу під будівництво великої шоколадної фабрики вартістю 500 млн. форинтів. Було заплановано запуск трьох виробничих ліній. На початку на фірмі працювало 30 працівників, згодом їх кількість мають збільшити вже до 100-150 чоловік.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі