Прикраси, які несуть сімейні цінності та позитив

07/12/2014

Компанія ukrgifts.com, яка знаходиться в Дніпропетровську, розпочала проект з популяризації українських виробів ручної роботи як в Україні, так і за її межами.

Напередодні новорічних та різдвяних свят дизайнери пропонують дерев'яні ялинкові прикраси, прикрашені петриківським розписом.

"Українські сувеніри - це втілення сімейних цінностей, які торкаються найпотаємніших струн душі. Нам дуже хочеться, щоб позитив, який несуть в собі наші вироби, асоціювався з їх батьківщиною - багатою майстрами і талантами Україні!", коментують представники компанії.

Унікальність товарів полягає у поєднанні традиційної техніки обробки дерева із сучасними уявленнями про якісні та актуальні сувеніри.

"Подарунки з дерева та кераміки - це, насамперед, екологічно чисті вироби, які не здатні заподіяти жодної шкоди здоров'ю. По-друге, вони володіють власним характером і духом, що вирізняє їх з-поміж тривіальних штампованих виробів масового споживання. Автентичні подарунки ручної роботи гармоніюють із сучасними тенденціями відродження традиційних цінностей. Вони заслуговують бути сімейними реліквіями, що передаються з покоління в покоління".Вибір редакції
Більше відео
Коментарі