Представити свій винахід і поїхати у Берлін

11/07/2016

29 вересня 2016 року у Києві відбудеться наукова конференція у всесвітньо відомому форматі Falling Walls Lab. 

Falling Walls Conference була заснована 9 листопада 2009 року з нагоди 20-річчя падіння Берлінської стіни провідними вченими Європи за підтримки уряду Німеччини у Берліні. Конференція проводиться щороку восени. Їй передують регіональні конференції (Falling Walls Lab) - відбіркові тури, протягом яких студенти, аспіранти, кандидати наук, підприємці, молоді політики, новатори в галузі мистецтва, дизайну, програмування та інших прикладних спеціальностях, можуть представити свої ідеї, викласти наукові концепції або запропонувати новаторські методи вирішення різних проблем. 
Головна мета Falling Walls Lab – сприяти розвитку наукових і підприємницьких інновацій та стимулювати обмін між науковцями та професіоналами різних сфер діяльності.
Регламент конференції: три хвилини на доповідь та три слайди презентації
. 

Подавати заявки мають право:

  • студенти;

  • учасники, які закінчили університет зі ступенем бакалавра, здобутий не більше, ніж 10 років тому;

  • учасники, які закінчили університет зі ступенем магістра, здобутим  не більше, ніж 7 років тому;

  • учасники, які закінчили університет з докторським ступенем, здобутим  не більше, ніж 5 років тому.

  • наукові співробітники з докторським ступенем;

Вітаються всі дисципліни, в тому числі: сільське господарство, медицина, природничі науки, економіка і філософія, гуманітарні науки.

Географія конференції:
перший етап - Київ;
- другий етап – Берлін.

Організатори конференції розшукують молодих геніїв, винахідників, новаторів (кандидатів-носіїв та генераторів ідеї), які володіють англійською мовою (рівень advanced English) та мають ідею, діючий прототип, бізнес-модель або результат науково-дослідницької роботи стосовно теми доповіді.

Для того, щоб стати учасником наукової конференції Falling Walls Lab Kyiv 2016, необхідно до 31 серпня подати заявку на офіційному сайті: http://falling-walls.com/lab/applyЗаявки приймаються до 31 серпня 2016 р. Участь у проекті Falling Walls Lab безкоштовна.

Переможець отримає цінний приз та вирушить у Берлін 9 листопада 2016 року на фінал міжнародної конференції Falling Walls.

Фінансування проекту здійснюється за рахунок Фонду Кличко та партнерів.

Відеопрезентація https://www.youtube.com/watch?v=3_qwu6AmCJI

Більше інформації за посиланнями: klitschkofoundation.org/projects/science/falling-walls-lab-kyiv/, falling-walls.com/lab, www.facebook.com/KlitschkoFoundation, vk.com/klitschkofoundation.

Для отримання додаткової інформації звертатися до Анни Кузнєцової (a.kuznetsova@klitschkofund.org) або Анастасії Бежевець (a.bezhevets@klitschkofund.org).

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі