Прадавні традиції Масляної оживуть під Києвом

20/02/2015

21 та 22 лютого в Древньому Києві в «Парку Київська Русь» відзначать Масляну – одне з найдревніших свят, яке у давнину символізувало відхід від старого й перехід до нового. 

Розпочнеться програма з урочистої зустрічі Великого Київського князя Володимира і його свити. Разом з князем прибудуть на своїх колісницях Зима з Весною, щоб передати один одному повноваження. На їхньому шляху стане підступний Карачун і лісова нечисть. Добрі і злі сили зійдуться в напруженій боротьбі, результат якої, звичайно, передбачуваний – переможе добро.

Головним театралізованим дійством стане прем’єра вистави "Битва Масляної з Постом". Актори обіграють мирне протистояння веселощів Масляного тижня  та смиріння Великого посту у цікавих циркових номерах за участю коней із Княжої конюшні, виступах кінно-трюкового театру. Гості свята будуть не лише споглядати за тим, як розгортаються події, а й стануть активними учасниками постановки.

Також під час святкування в суботу можна буде побачити справжні лицарські бої: саме на Масляну стартує Турнір з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». Виступить для відвідувачів «Парку Київська Русь» і спеціальний гість свята – співачка Натаніка.

І звісно гості Древнього Києва зможуть поласувати головною стравою Масляної – млинцями з різноманітними начинками. Можна буде покататися на конях в екіпажах, постріляти з лука чи покидати списи в тирі, провести фотосесію в історичних костюмах, стати у спільне коло навкруги палаючого опудала Масляної.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Маршрутки з Києва курсують від метро «Видубичі».
Ціна квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, для дітей шкільного віку – 30 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі