Попит на вивченняя української в Університеті Валенсії перевищив пропозицію

20/11/2014

Першою східнослов’янською мовою, яку запропонували до вивчення у рамках програми Служби мовної політики університету Валенсії, стала українська. З подібною ініціативою виступив студент та редактор українського видання в Іспанії Андрій Якубув.

В середині жовтня в університеті стартував перший початковий курс української мови та культури. Для організаторів стало несподіванкою, що, на момент формування групи, попит суттєво перевищив пропозицію (кількість студентів склала 15 осіб). Заняття проводяться безкоштовно для слухачів факультативних курсів - усі витрати покриває Служба мовної політики.

Тривають заняття півтори години, проводяться двічі на тиждень та триватимуть майже до католицького Різдва.

Після зимових навчальних канікул Служба університету повинна розглянути продовження цих курсів на наступному мовному рівні (A2) та проведення нового набору на початковий рівень (A1).

Для сприяння просуванню української мови у Валенсії та Іспанії загалом, Голова Товариства "Україна–Світ", поет Іван Драч звернувся до ректора університету Валенсії Е.Морсійо: "Дозвольте наголосити, що дана практика зробить вагомий внесок у розвиток міжкультурного діалогу між нашими країнами. Сподіваюся, що саме Університет Валенсії зможе стати майданчиком для тісніших культурних та академічних зв’язків між Україною, з одного боку, та Іспанією і Валенсією, з іншого боку".


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі