Полтавчанин - "срібний" призер світового турніру з кіокушин карате

21/04/2014

Дмитро Прасолов з Полтави виборов срібну медаль на всесвітньому турнірі з кіокушин карате International Karate Friendship 2014 (IKO), який відбувся в Японії. У програмі чемпіонату світу в розділі ката - 2014 International KATA karate competition - українець став другим серед чоловіків у віковій категорії 35 років+, поступившись лише представнику країни-господарю.

У світовій першості у розділі ката у цій віковій номінації виступали 31 учасник з 9 країн світу.

Дмитро Прасолов має 4-й дан карате, він - президент Полтавської обласної федерації кіокушин карате, віце-президент Українського союзу кіокушин карате; майстер спорту міжнародного класу і сенсей з Полтави, багаторазовий чемпіон України, абсолютний чемпіон України у розділі ката. Минулого року в Японії він також завоював «срібло» чемпіонату світу (до 80 кг). Також Дмитро Прасолов був срібним призером відкритого чемпіонату Америки та бронзовим призером чемпіонату Європи.