Показ стилізованого одягу та аксесуарів "Аристократична Україна" відбувся на Житомирщині

04/08/2018

На території замку-музею "Радомисль" відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль етнічного та стилізованого одягу та аксесуарів "Аристократична Україна".

Одяг презентували матері загиблих воїнів АТО та дружини захисників України, лікарі, вчителі, науковці, культурологи, волонтери, учасники АТО – загалом понад 150 осіб.

Свої колекції демонстрували: театр мод VYSHYVANKA, школа моделей "Оксамит", Полтавська обласна дитяча організація "Століття краси", творча майстерня "Оберіг", студія "Арт дизайн", дизайн-студія Voloshka, бренд Анни Братасюк, бренд Konoplitska, ZETA atelier, бренд Katrin Kym, TELIZHENKO fashion house та ТМ "Синій Льон".

На етно-фешн-шоу «Аристократична Україна» з допомогою глядацького голосування було визначено найкращий аксесуар, репліка українського вбрання та сучасний стилізований костюм. 

Також на етно-фешн-шоу були представлені: колекція традиційного оригінального одягу різних районів Житомирщини ХІХ – поч. ХХ ст. Етнографічного відділу Житомирського краєзнавчого музею, колекція вишиванки та сучасного ділового одягу з елементами вишивки львівської Студії "Гойра" (дизайнер Ірина Христинич).

"Тільки через відродження національних традицій, повернення до глибокої духовності наших предків ми зможемо збудувати велику та сильну країну, яка дбатиме про кожного і захищатиме його інтереси на власній землі та за її межами. Разом ми обов’язково відродимо славу нашої держави, і її ім’я ще буде голосно й гордо звучати у світі!" – підсумувала Ольга Богомолець, ініціаторка заходу.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі