Під Києвом почав працювати новий хлібзавод

28/06/2016

У с.Нові Петрівці (Київська область) холдинг "Хлібні інвестиції" ввів в експлуатацію новий завод, повідомляється на сайті підприємства.

Будівництво почалося в кінці листопада 2015 року. Інвестиції в підприємство в цілому склали $6 млн, але протягом 2016-2017 років планується вкласти ще $6 млн.

"Хлібні інвестиції" - інтегрований холдинг хлібопекарських підприємств, що знаходяться в різних областях України (Житомирська, Волинська, Чернівецька, м.Севастополь, Київська, Івано-Франківська області). Холдинг випускає близько 132 тис. тонн продукції на рік. Підприємство є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів, займає 8% ринку хлібобулочних виробів України і знаходиться на 3-му місці серед найбільших хлібних підприємств.

На новому заводі встановили лінію з виробництва хліба, потужність якої становить 30 тонн на добу. Лінія укомплектована обладнанням словенського виробника Gostol Gopan d.o.o. (піч) і українського - "Краяни" (обладнання для приготування тіста). У вересні 2016 року також ще планується запуск лінії з випікання батонів.

У 2017 році "Хлібні інвестиції" планують побудувати поряд із "Першим столичним хлібозаводом" нову кондитерську фабрику.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі