Під Києвом "оживе" середньовічна Європа

23/06/2018

"Парк Київська Русь" запрошує з 28 червня по 1 липня здійснити подорож у часі в епоху Середньовіччя і провести вихідні та святкові дні в Древньому Києві - серці самого князівства Київська Русь.

28 червня в День Конституції України гостей Парку чекає цікава розважальна програма, яка почнеться з параду княжих прапорів і кінної лави, а продовжиться театралізованими постановками на давньослов'янську тематику і кінно-трюковими виступами. 

З 29 червня по 1 липня на території Парку відбудеться фестиваль культури та історії XIV-XV століть "Ruthenica medievalis". Відважні лицарі та їх прекрасні дами серця з різних міст України та Європи з'їдуться до Древнього Києва аби відтворити атмосферу і побут XIV-XV століть. Гостей чекає захоплююча програма, яка не залишить байдужим нікого - від малого до великого. 

Лицарські бої доповнять виступи акторів кінно-трюкового театру із захоплюючими номерами з елементами джигітовки та стройової підготовки князівської дружини.

У Князівстві можна не тільки спостерігати за дійством, а й долучитися до нього. Гості зможуть стати учасниками різноманітних конкурсів та змагань, що є невід'ємною частиною святкової програми: флеш-моби, майстер-класи із сучасних і середньовічних танців, давньослов'янські гри, запальні хороводи.

Кожен відвідувач Древнього Києва зможе вибрати заняття до душі – постріляти з лука, приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них, покататися на породистих конях верхи або в екіпажі, викарбувати монету "на щастя", політати на канатному спуску "Політайло" і відпочити у прохолодного Лісового озера. 

Смачні страви та напої, приготовані як за старовинними, так і сучасними рецептами, можна скуштувати в Княжій корчмі, в альтанках на свіжому повітрі та в Питній «25 рун».

На завершення програми гостей чекає яскраве шоу зі стрільбою палаючими ядрами з требушету - єдиного діючого в Україні облогового знаряддя.

Ціна вхідних квитків:

28 червня: для дорослого - 150 грн., для пенсіонерів і студентів - 100 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

29 червня - 1 липня: для дорослого - 200 грн., для пенсіонерів і студентів - 100 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

Древній Київ розташований в селі Копачів Обухівського району Київської області. Маршрутні автобуси курсують від станції метро "Видубичі". Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com.


Більше відео
Коментарі