Під час світового турне Depeche Mode відвідає Київ

03/07/2017

19 липня на НСК "Олімпійський" у рамках світового турне "Global Spirit Tour" відбудеться концерт групи Depeche Mode - колектив з 36-річною історією і неймовірною харизмою. Це буде вже третій візит гурту до України (до цього колектив виступав у 2010 та 2013 роках).

З 1980 року британці не перестають дивувати. На самому початку творчого шляху Depeche Mode грали синтетичний поп, потім перейшли на готичні мотиви з "промінцем надії", як сказав Мартін Гор. Приблизно в той час і були написані найгучніші хіти "Personal Jesus" і "Enjoy the Silence". Цей гурт створив власний стиль у жанрах електронної та рок-музики і є одним із найуспішніших та довгоживучих гуртів світу. Depeche Mode вплинули на багатьох відомих сучасних виконавців, використовуючи свої інноваційні технології звукозапису, зокрема семпліювання.

За свою історію Depeche Mode продали понад 100 млн. записів і відіграли концерти для понад 30 млн. фанів по всьому світу. Загалом група була удостоєна 11 нагород в 38 різних номінаціях, в їх числі "Греммі", MTV Video Music Awards, MTV Europe Music Awards, BRIT Awards, Echo Awards, Viva COMET Awards, UK MV Awards, Meteor Music Awards, Beatport Music Awards, MidemNet Awards, Popkomm Awards, Side-Line Music Awards, DanceStar Music Awards і мексиканська премія Lunas del Auditorio.

 
Початок - 19:00

Вибір редакції
Більше відео
Коментарі