Перша в Україні шампанерія відкрилася у Львові

14/05/2014

У Львові відкрилася перша в Україні Шампанерія "Х&Х" - заклад, де пригощають шампанським на різний колір і смак: від вітчизняних українських до іноземних (французьких, іспанських, італійських, грузинських). Усього в асортименті - 21 вид напоїв. Вартість шампанського за один келих - 14-30 грн.

Заклад немає ані бару, ані бармена - їхні функції виконують офіціанти, які відкривають шампанське та готують коктейлі з нього.

"Ми вирішили створити нові традиції. Шампанське – один з улюблених напоїв багатьох, тому кожен, хто сюди завітає, зможе отримати те, що любить, і не відмовляти собі ні в чому. Відвідувач може замовити одну полуницю або ж один шматок хамона. Це і є основне завдання закладу – аби гість не відмовляв собі ні в чому", - пояснює незвичне для гурманів поєднання – шампанського та хот-догів і хачапурі – бренд-менеджер групи ресторанів "Рестарон" Олена Виноградська.

Посмакувати ігристі напої Шампанерія "Х&Х" пропонує разом з монопродуктами - хот-догами та хачапурі. Вартість хот-догу (трюфельний, Нью-Йоркер, смокі, чіз дог, корн дог та ін.) становить 32 грн; хачапурі - близько 60 грн. Середній чек - 60 грн. Готують страви на відкритій кухні, тож гості можуть не лише споглядати на процес приготування, але й стати учасником майстер-класу.

Заклад працює до 2 години ночі.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі