Львів'яни вчать переселенців з Криму азам підприємництва

25/01/2015

Протягом листопада-грудня 2014 року близько 70 осіб стали учасниками проекту "Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації", який у Львові реалізує громадська організація "Центр просвітництва та розвитку людини" у партнерстві з ГО "Кримська хвиля".

Мета проекту - сприяння інтеграції  та  соціально-економічній адаптації внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій у Львівській області шляхом проведення інтерактивних навчань у сфері особистісного розвитку, працевлаштування, започаткування бізнесу.

"Дана ініціатива об’єднала навколо себе активних людей, які, незважаючи на складні життєві обставини, все ж прагнуть досягти успіху у житті, і, найголовніше, залишаються вірними собі та своїм мріям.
Протягом тренінгів люди навчилися визначати свої цілі, мислити стратегічно, а не лише тактично, розставляти пріоритети, освоїли основи тайм–менеджменту, набули практичних навиків написання резюме та мотиваційних листів, ознайомилися з базовими принципами започаткування власної справи. Наші тренінги не лише дають нові знання, навички та інформацію, а й сприяють налагодженню партнерських зв’язків та комунікації між учасниками. Люди знайомляться один з одним, об’єднуються в маленькі колективи, генерують екстраординарні ідеї і збираються спільно втілювати їх у життя.
Актуальна інформація, дружня атмосфера, прагнення особистісної самореалізації та суспільних змін – незмінні супроводжувачі нашого проекту, рушії розвитку та запорука виходу на якісно новий рівень життя", - коментує виконавчий директор ГО "Центр просвітництва та розвитку людини" Наталя Проць.

Навчання передбачає проведення серії тренінгів у трьох напрямках: особистісний розвиток (формування лідерських якостей, вивчення основ планування та тайм–менеджменту, ефективних комунікацій, презентаційні навички, робота в команді), професійна орієнтація та працевлаштування (написання мотиваційних листів та резюме, підготовка до співбесід, культура співробітництва тощо) та започаткуванню власного бізнесу (логістика започаткування підприємницької діяльності, дослідження та аналіз ринку, основи маркетингу та менеджменту, фінансове планування, бізнес-план).

Наступний етап проекту - підготовка спільно з учасниками рекомендацій для прийняття програми адаптації переселенців на території області, а також культурна інтеграція учасників через знайомство з культурою та традиціями Львівщини.

Проект здійснюється за підтримки МЗС Німеччини, Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  та Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Вибір редакції
Більше відео
Коментарі