Під Києвом змагатимуться кінні лучники з різних країн світу

08/06/2015

13-14 червня 2014 року в "Парку Київська Русь" відбудеться Міжнародний турнір з верхової стрільби з лука "Кінний лучник Древнього Києва"

На гостей Парку чекають денні та нічні змагання кінних лучників, театралізовані вистави, майстер-класи, розваги та активні ігри, запальні слов’янські хороводи.

Крім того, відвідувачам запропонують проголосувати за вершника, котрий їм сподобається найбільше. Таким чином, визначиться володар призу глядацьких симпатій.

Гості Парку зможуть оглянути живу колекцію коней історичних порід. Шляхетні предки цих коней возили аристократів Заходу та Сходу, їхньою швидкістю та витривалістю захоплювались у всі часи.

Під час турніру «Кінний лучник Древнього Києва» працюватиме ярмарка майстрів, де можна придбати різноманітні сувеніри, обереги, національний одяг та аксесуари, прикраси, іграшки та інше. Також на території Парку гості зможуть прокататися верхи на княжих конях та постріляти з історичних луків, приміряти середньовічний одяг та влаштувати оригінальну фотосесію. А щасливчики зможуть виграти подарунки в конкурсах та акціях від "Парку Київська Русь".

Завершить свято в суботу вечірня програма: стрільба з требушетів палаючими ядрами та вогняне шоу.

Ціна квитка на турнір «Кінний лучник Древнього Києва» – 150 грн, для пенсіонерів – 75 грн, для дітей шкільного віку – 30 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с.Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва щогодини курсують маршрутки від метро Видубичі.
Деталі на сайті parkkyivrus.com


Більше відео
Коментарі