Під Києвом вітатимуть княгинь

04/03/2015

З 7 по 9 березня Древній Київ у "Парку Київська Русь" вітатиме зі святом усіх жінок усякого віку - від маленьких дівчаток до сивочолих бабусь. З нагоди жіночого свята їм справжні княжі почесті надаватимуть та розважать цікавою програмою. 

Сам Володимир Великий привітає зі святом гостей Древнього Києва. Долучаться до вітального слова і браві витязі княжої дружини та подарують дорогим жінкам вражаюче кінно-трюкове шоу. Жіночий батальйон княжої дружини також продемонструє карколомні трюки на конях, після чого розкриють секрети своєї майстерності на відкритому майстер-класі з джигітовки.

Ще один подарунок для милих жінок - прем’єра вистави "Як дочку багатого боярина заміж віддавали". На сцені Древнього Києва оживе захоплююча історія кохання, приправлена гарячими почуттями та яскравими спецефектами.

У святковій програмі також: майстер-класи, запальні середньовічні танці, конкурси з подарунками та парад розкішних княжих коней.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Дістатися можна своїм транспортом, або маршрутками від станції метро «Видубичі». Розклад руху маршруток на сайті Древнього Києва. Ціна квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, для дітей шкільного віку – 30 грн, дошкільники – безкоштовно.

Деталі на сайті Древнього Києва parkkyivrus.com


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі