Під Києвом відновлять середньовічну кухню та забуті ігри

30/04/2015

1 травня відбудеться свято на честь древньої богині Живи. Багато європейських культур в ніч з 30 квітня на 1 травня відзначають свято зближення нашого та інших світів. У культурі слов'ян дохристиянської доби на цю дату припадає свято містики і фольклору – богині Живи. Перед очима гостей Парку розгорнеться вистава «Легенда про Живу і Марену», в ході якої жінки вшановують Живу, богиню, що дає життя всьому сущому, а також за допомогою вогню і мітли допоможуть їй побороти Марену, богиню смерті.

2-3 травня у Древньому Києві відкриватимуть таємниці слов'янської кухні.
Відвідувачі побачать княжу трапезу, театралізовану постановку про появу на Русі прянощів і приправ, а також візьмуть участь в різних кулінарних конкурсах: спробують визначити вагу продуктів без вагів, визначити продукти із зав'язаними очима (по запаху, на дотик).

4 травня "Парк Київська Русь" запрошує на програму "Слов'янські ігри та забави": поперетягування канату, битва подушками з сіном, "тягни-штовхаєм", дивний звір на трьох ногах, магічний камінь, тощо.

Крім того 1 і 2 травня відбудуться лицарські бої в рамках турніру «Витязь Київського Дитинця».

Щодна воїни княжої дружини демонструватимуть бої з використанням мечів і списів-сулиць і неймовірні трюки на конях. А всі бажаючі зможуть навчитися військовим премудростям на майстер-класах з володіння середньовічною зброєю; стародавнім ремеслам; переодягтися в історичний одяг та влаштувати фотосесію.

Ціна квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, для дітей шкільного віку – 30 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Древній Київ у "Парку Київська Русь" розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі.

Деталі на сайті parkkyivrus.com.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі