Під Києвом створять "живий" рік хрещення Русі

14/07/2015

25-26 липня у Древньому Києві в "Парку Київська Русь" відбудеться святкування Хрещення Русі. Прадавні події, пов’язані із прийняттям християнської віри, будуть відтворені в театралізованих постановках.

Перед гостями оживуть сцени з історії Русі: подорож Ольги до Константинополя, вибір князем Володимиром віри, одруження князя із сестрою візантійського імператора Анною, зверження язичницьких ідолів та інші.

Гості перенесуться крізь віки й кілометри із Київської Русі до Візантії, із ХХІ століття у Х.

Видовищними будуть лицарські бої, перегони на колісницях, турнір кінних лучників та змагання кінних лицарів.

Окрім того, на відвідувачів чекає безліч розваг: майстер-класи з народних ремесел, із володіння середньовічною зброєю, веселі стародавні ігри, запальні слов’янські хороводи та захоплюючий танцювальний флешмоб.

А насамкінець усі присутні матимуть змогу взяти участь в унікальному масовому дійстві – створенні «живої» цифри 988 як дати і символу хрещення Русі. Таким чином кожен відчує себе причетним до святкування історичної події.

У вечірній програмі – грандіозна театралізована постановка за участю кінних і піших воїнів, з вогняними спецефектами про взяття Херсонеса князем Володимиром.

Дістатися Древнього Києва у "Парку Київська Русь" можна маршрутними автобусами від ст. м. "Видубичі" або власним транспортом.

Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com


Більше відео
Коментарі