Під Києвом понад 400 бійців з 11 країн зустрінуться у видовищних поєдинках

12/09/2014

20-21 вересня у Древньому Києві у "Парку Київська Русь" відбудеться грандіозний спортивно-історичний захід Міжнародний чемпіонат з історичного бою "Зов героїв", в якому візьмуть участь більше 400 бійців з 11 країн-учасниць: України, Польщі, Ізраїлю, Латвії, Білорусі, Росії, Франції, Великобританії, Хорватії, Сербії та Чехії. Протягом 15 годин лицарі видовищних боїв продемонструють свою силу і мужність, честь і доблесть.

Помірятися силами на ристалищі Древнього Києва зберуться спортсмени, серед яких представники національних збірних з історичного бою багатьох країн, переможці та учасники міжнародних чемпіонатів, найбільш титуловані бійці світу.

У програмі чемпіонату: безкомпромісні поєдинки, видовищні групові бої і масштабна масова битва "стінка на стінку", змагання в групових номінаціях – 5 на 5 бійців і 21 на 21 боєць; кінно-трюкове шоу, театралізовані постановки, ярмарок майстрів, презентація живого музею коней історичних порід, шоу вогняних стріл, стрільба палаючими ядрами, феєрверк.

"Історичний бій - це не лише захоплююче видовище, а й повноконтактний вид спорту, адже спортсмени-учасники екіпіровані в обладунки, аналогічні середньовічним лицарським зразкам. Бійці озброєні мечами і щитами, фальшіонами, списами, алебардами, які достовірно відтворюють стародавню зброю. Цей спорт відроджує давні бойові мистецтва, їх прийоми і способи", - зазначають у прес-службі Парку.

Древній Київ у "Парку Київська Русь" розташований в с.Копачів, Обухівського району Київської області.

Дістатися до Парку можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом. Парк відкритий з 10:00. Початок програми о 13:00.

Вартість вхідного квитка – 150 грн, для пенсіонерів – 75 грн, для школярів – 30 грн, дошкільнята безкоштовно.

Акція для студентів: вхід на чемпіонат - 100 грн, для компанії студентів 5 осіб і більше – по 75 грн.


Більше відео
Коментарі