Під Києвом покажуть 20 порід породистих коней

19/11/2015

20 порід коней Княжої конюшні Древнього Києва покажуть на виставці-показі "Білогриві конячки" 21-22 листопада.

Шайри, бельгійські ваговози, шетландські поні, ахалтекінці, граціозні фризи, швидконогі арабські скакуни, хафлінгери і багато інших порід.

Гості Парку дізнаються про походження порід, цікавими стануть майстер-класи з догляду за кіньми, з їх сідлання. Осідлані чи запряжені коні залюбки прокатають Парком усіх охочих верхи чи в комфортабельному екіпажі. Коників можна буде погладити, сфотографуватися з ними.

Коні будуть не лише живими експонатами виставки, а й акторами кінно-трюкового театру в тандемі з акторами-людьми. Карколомні трюки змусять будь-кого затамувати подих та захоплюватись складністю виконання і граціозністю людей і тварин.

Поряд з цим, гості Парку зможуть прогулятися вулицями відтвореного міста, берегами Смарагдового озера, оглянути експозиції історичного костюма та обладунків, середньовічного суднобудування, дерев’яного зодчества. Майстри Древнього Києва запропонують зробити сувенір власними руками на одному з майстер-класів із древніх ремесел або купити готовий виріб ручної роботи на ярмарку. Також варто скористатися можливістю випробувати свою влучність у середньовічному тирі, переодягтися у середньовічні наряди і провести яскраву фотосесію.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у селі Копачів Обухівського району Київської області. Дістатися можна маршрутками від ст. метро Видубичі або власним транспортом. Початок роботи Парку в 10:00, початок театралізованої програми в 13:30. Ціна квитка для дорослих – 100 грн, для пенсіонерів та студентів – 50 грн, для дітей шкільного віку – 30 грн. Дошкільнята відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті parkkyivrus.com


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі