Під Києвом оживуть легенди середньовіччя

08/05/2014

9 травня гостям Древнього Києва запропонють подорож у героїчні часи ратних подвигів князів київських та їхнього війська.

У програмі "Дні сили, мужності й доблесті": виступи кінного театру, майстер-класи із володіння середньовічною зброєю та слов’янської гімнастики, тренування княжої кінної дружини з елементами джигітовки, бої на мішках, перегони на середньовічних тачках, перетягування канату, а також танці та хороводи. Увечері – стрільба з требуше ядрами, що горять та святковий феєрверк.

10-11 травня перед відвідувачами Древнього Києва у "Парку Київська Русь" оживе романтична "Легенда про Ладу і Леля", яка розкаже про злагоду, любов і добро. Також на гостей чекають слов’янські розваги та веселі ігри, запальні хороводи та майстер-класи від мешканців Древнього Києва. Отримати заряд позитивної енергії можна буде у жартівливих боях на мішках, стрибках через скакалку, катанні на середньовічних тачках, перегонах по "серпантину", перетягуванні канату, метанні сулиць та стрільбі з лука. Також в програмі виступи кінного театру, презентація Першого живого музею коней історичних порід, яскраві фотосесії, смачні страви і море позитиву!
Упродовж усіх святкових днів на території Парку працюватимуть Княжа конюшня, монетний двір, середньовічний тир, костюмерна та ресторація.

Древній Київ у "Парку Київська Русь" розташований в с.Копачів Обухівського району Київської області. Парк працює з 10:00, початок програми о 13:00.

Дістатися можна маршрутками від станції метро "Видубичі" або власним транспортом.

Ціна вхідного квитка – 100 грн., для пенсіонерів – 50 грн., школярі – 10 грн., дошкільники – безкоштовно.

Більше інформації на сайті.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі